Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABC] Kolor, a jaka firma oleju?

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PiotrLublin
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 262
Rejestracja: 06 gru 2011, 20:59
Lokalizacja: Lublin

[B4 ABC] Kolor, a jaka firma oleju?

Post autor: PiotrLublin » 16 gru 2011, 22:37

Witam, w mojej skrzyni automatycznej, ostatnio cos sie dzieje, na 100km, 2x zamiast ruszać z 1, rusza z 2 i takie chrupotanie jest jak to przy wyższych biegach. Dzisiaj zszedłem rano do autka zeby zobaczyć poziom oleju w skrzyni, a tam szok, na miarce, bylo aby aby pod MIN. Teraz chce dojść do sedna, Audi ma zalany żółty olej, szukałem wszędzie dzisiaj, AFT Detrox 3 zeby był zolty, bo wszedzie sa czerwone, od castrola po F1...
Facet z Sabatu poszukał mi w kompie ( az z 20 min) żółtego oleju, i znalazł, FEBI AFT Detrox 3, czy mam dolac do skrzyni Febim żółtym, czy Mobilem czerwonym, nie powinno sie zmieniać kolorów prawda? A jaki olej jest teraz w skrzyni to nie mam zielonego pojecia..Ktory dolać, pomóżcie :( :oops:

zwierzak213a2

Post autor: zwierzak213a2 » 17 gru 2011, 10:13

Kolego najpierw sprawdz poprawnie stan oleju tzn: odpalasz silnik i rozgrzewasz do 60 - 70 stopni po czym na odpalonym silniku lewarek w pozycji P lub N sprawdzasz poziom oleju ( nigdy inaczej ) .

[ Dodano: 2011-12-17, 10:17 ]
Co do oleju to nie wiem ale mysle ze tej samej klasy czyli dextron 3 powinny byc raczej mieszalne .

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga