Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 NE]Wymiana sprzegla

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii.
ODPOWIEDZ
lucas330
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 07 mar 2009, 11:55
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki

[B3 NE]Wymiana sprzegla

Post autor: lucas330 » 22 mar 2009, 13:37

Witam.Mam pytanie do osob ktore juz wymienialy sprzeglo w B3,czy konieczne jeat wymontowanie skrzyni biegów?Moze macie jakies wskazówki ktore moga mi sie przydac?Ostatnio robilem sprzeglo w polonezie mojego ojca takze nie jest tak zebym byl calkiem zielony :mrgreen: :mrgreen: Bede wdzieczny za jakiekolwiek porady i informacje.Pozdrawiam
LG LAC-3800+skrzynia BASSER JBL GTO804 subwoofer ciśnieniowy 8"+wzmacniacz Blaupunkt GT 260 = darmowy masaż pleców i stóp:-)))

Route 66
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 454
Rejestracja: 22 maja 2007, 22:58
Lokalizacja: Dunstable

Post autor: Route 66 » 25 mar 2009, 22:54

Skrzynie zazwyczaj sie wyjmuje,dla wlasnej wygody,aby prawidlowo scentrowac tarcze sprzegla ;-) .Jezeli nie chcesz wyjmowac calej skrzyni,to musisz ja odsunac przynajmniej na tyle,abys mial mozliwosc dojscia do srub oraz centrowania tarczy.Pozdrawiam i powodzenia <piwo>
karaluchy umieraja na pogodna starosc....

https://audi80.pl/viewtopic.php?t=15739
https://audi80.pl/audi-cabriolet-by- ... t81189.htm
Coupe ACE,ABC,AAH A6C4 ABC
Sedan ABK,KV TT BAM
Avant ABC
AAH q,A3 1.8T Sport q,Cabby ADR

jest-Coupe ABC fwd,Cabrio ABK FL,100 AAH quattro

lucas330
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 19
Rejestracja: 07 mar 2009, 11:55
Lokalizacja: Minsk Mazowiecki

Post autor: lucas330 » 26 mar 2009, 08:25

Route 66 pisze:Skrzynie zazwyczaj sie wyjmuje,dla wlasnej wygody,aby prawidlowo scentrowac tarcze sprzegla ;-) .Jezeli nie chcesz wyjmowac calej skrzyni,to musisz ja odsunac przynajmniej na tyle,abys mial mozliwosc dojscia do srub oraz centrowania tarczy.Pozdrawiam i powodzenia <piwo>
Wielkie dzieki,raczej wyjmę skrzynie.Zamykam temat.Pozdrawiam wszystkich użytkownikow Audi <piwo> <piwo>
LG LAC-3800+skrzynia BASSER JBL GTO804 subwoofer ciśnieniowy 8"+wzmacniacz Blaupunkt GT 260 = darmowy masaż pleców i stóp:-)))

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga