Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ABT] Zawieszenie

Wszystko co nie pasuje do w/w kategorii.
ODPOWIEDZ
Adacho

[B4 ABT] Zawieszenie

Post autor: Adacho » 27 gru 2009, 21:51

Panowie pytanko mam stuka mi cos przy prawym kole na skrecie niezaleznie od tego czy jade czy nie na 100% nie maglownica! Zaczelo strzelac po wymianie przegubu końcowki drazka amortyzatora i poduszki z łożyskiem na amortyzatorze! Czy macie jakies pomysly?

[ Dodano: 2009-12-27, 22:02 ]
Aha i jeszcze jedno bo wymienialem wszystkie 4 amortyzatory i z tylu gumy na belce! od momentu gdy wymienilem tak wali na dziurach ze szok, na wszystkich 4 kolach!
Ostatnio zmieniony 27 gru 2009, 22:48 przez Adacho, łącznie zmieniany 2 razy.

ysiul
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2576
Rejestracja: 14 wrz 2008, 09:10
Lokalizacja: Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: ysiul » 27 gru 2009, 22:31

może nie dałeś odbojów :?:
Adacho pisze:od momentu gdy wymienilem tak wali na dziurach ze szok, na wszystkich 4 kolach!
Adacho pisze:stuka mi cos przy prawym kole na skrecie niezaleznie od tego czy jade czy nie
nie rozumie to jak stoisz to tez stuka, to może ktoś młotkiem puka od środka :-P opisz dokładnie jak stuka kiedy stuka czy jak ruszasz kołem czy jak
a tak całkiem nawiasem to dodaj tagi

Adacho

Post autor: Adacho » 27 gru 2009, 22:47

Jak krece kołem niezaleznie czy stoje czy jade! Ale jawnie przy prawym kole! Tak jakby cos sprężynowalo i odskakiwalo! Czytałem gdzies ze może sie tak dziać gdy przegub jest niedokrecony?

ysiul
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2576
Rejestracja: 14 wrz 2008, 09:10
Lokalizacja: Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: ysiul » 27 gru 2009, 22:51

Adacho pisze:Tak jakby cos sprężynowalo i odskakiwalo
może być i przegub ale jak mówisz że wymieniałeś amorki to może sprężynę źle założyłeś bo ona musi wejść w swoje punkty i teraz jakoś odbija

Adacho

Post autor: Adacho » 27 gru 2009, 23:53

Wydaje mi sie ze weszly! Sprawdze jutro na kanale! a powiedz mi czy miales kiedys problemy z ukladem cieczy chlodzacej? Raz pokazuje 100 a raz wskazowka spada na 0! Myslalem ze czujnik ale czujnik kupilem nowy i momentalnie pokazalo 130

ysiul
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2576
Rejestracja: 14 wrz 2008, 09:10
Lokalizacja: Hrubieszów
Kontakt:

Post autor: ysiul » 28 gru 2009, 08:42

nie wiem kolego co może być przyczyną poszukaj na forum przez opcje "szukaj" na górnym pasku a jeśli nie ma to załóż w odpowiednim dziale albo elektryka albo silniki benzynowe i LPG

Adacho

Post autor: Adacho » 31 gru 2009, 09:31

To stukanie przy kreceniu kołem zlikwidowalem! przyczyna byla nie dokrecona tuleja przy amortyzatorze, tam gdzie sie opiera na dole!
Ale dzieki za rade
Szczesliwego

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga