Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.6 JK] Audi 80 B3 1.6D pomóżcie przy ustawieniu rozrząd

ODPOWIEDZ
DjDandii
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 12 cze 2015, 21:49
Lokalizacja: Dębica

[B3 1.6 JK] Audi 80 B3 1.6D pomóżcie przy ustawieniu rozrząd

Post autor: DjDandii » 12 cze 2015, 21:58

Witam mam spory problem, bynajmniej na taki wygląda, postanowiłem wymienić pasek rozrządu i uszczelkę pod głowicą lecz gdy rozkręciłem już troche auta by mieć fajne dojście do wszystkiego dalsza droge zablokowała mi jedna śruba od koła pasowego na Imbus 6 (obrobiła się) poniosły mnie emocje i na siłe ściągnałem stary pasek z nadzieją że tak jak przy wałku od zaworów na wale korbowym też będzie jakiś znak zamalowany farbką, dziś pobawiłem się troche z ową śrubą i w końcu udało mi się ją wykręcić, lecz po ściągnięciu koła pasowego załamałem się gdyż nie dostrzegłem żadnego znaku który wskazywał by na położenie wału a przekręcałem nim pare razy w różne strony przy odkręcaniu śrubki. mam do was pytanie, czy możecie mnie pokierować gdzie znajdę jakiś znak fabryczny o ile taki istnieje bo po przetarciu szmatką nie było tam wiele widać zwłaszcza że u góry gdzie było w miare czysto na kole od zaworów też nie bylo żadnego fabrycznego znaczka, albo czy moglibyście podesłać mi jakąś książke typu ,, Reguluję i Naprawiam '' bo nigdzie nie mogę takiej znaleść, wszędzie są do benzyniaków, może w tej książce będzie coś na ten temat, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc :/

Awatar użytkownika
srebrnastrzala
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 117
Rejestracja: 04 gru 2014, 12:27
Imię: Paweł
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Kontakt:

Post autor: srebrnastrzala » 13 cze 2015, 14:27

wyslalem Ci pw gdzie szukac znakow bo z tego co pamietam to na kole zebatym od paska w 1.6 tez nie ma znaku, jedynie na kole zamachowym :)
Moje Audi 80 1.9 MTDI Turbina.
Ps: Rozrząd audi a6 c4 2.5 tdi

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga