Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3,b4] Przekładka silnika diesel 1.6 do B4 ABK

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
MalyGlodek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 110
Rejestracja: 12 wrz 2010, 22:22
Lokalizacja: GS Słupsk

[b3,b4] Przekładka silnika diesel 1.6 do B4 ABK

Post autor: MalyGlodek » 27 wrz 2010, 20:10

Witam zacznę od wytłumaczenia się, mam pierwsze audi wcześniej jeździłem tylko francuzami na literkę "R" w związku z tym pytanie bo szykuje się gruba inwestycja

Obecnie jeżdżę B3 z silnikiem 1,6 TD, znalazłem natomiast ładną budę z sinikiem benzynowym 2.0 najprawdopodobniej ABK, proszę o wszelkie uwagi jeżeli już ktoś robił taki przeszczep. Chodzi mi głównie o mocowania silnika, elektrykę bo tego nie jestem pewien. Nie chce sie wpakować w tydzień roboty. Zależy mi na max 2 dniowym przeszczepie i jeździe. Liczę na wszelkie uwagi dotyczące patentów na szybką wymianę i uwag w przeróbkach.
Ostatnio zmieniony 17 paź 2012, 00:46 przez MalyGlodek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Motostacja pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6966
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:03
Imię: Motostacja PL
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Motostacja pl » 27 wrz 2010, 20:15

MalyGlodek pisze:Chodzi mi głównie o mocowania silnika, elektrykę bo tego nie jestem pewien.
A jaką masz elektrykę w 1,6TD :?: :lol: Toć to tam 3 kable na krzyż :lol: Do silnika to idzie jedynie na rozrusznik (normalna sprawa) i na elektrozawór pompy wtryskowej - tam powinieneś mieć plus z tego co kojarzę po przekręceniu stacyjki, więc nie powinno być jakiegoś większego problemu. A no i grzanie świec, ale to całość przerzucasz od swojego B3. 1,6TD nie ma żadnego kompa więc nie powinno być z tym dużo problemów. Co innego z łapami, ale tu już niestety nie jest obeznany w temacie.
Części samochodowe online - Motostacja

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga