Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 TDI] Przepływomierz Bosch

ODPOWIEDZ
rafal_sz85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 38
Rejestracja: 09 lip 2010, 23:08

[B4 1.9 TDI] Przepływomierz Bosch

Post autor: rafal_sz85 » 13 mar 2011, 19:42

Witam !!!

Podłanczając auto pod Vaga i odczytując parametry grupy 000 w polu nr.10 pojawia mi się wartość 179 i teraz pytanie do Was jaka powinna być prawidłowa wartość w tym polu, czy wskazuje ona jakoś na poprawne działanie przepływki? jaka wartość pojawia się u was w tym polu?

MUNIOR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6165
Rejestracja: 16 lip 2007, 23:38
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MUNIOR » 14 mar 2011, 13:51

rafal_sz85 pisze:Podłanczając auto pod Vaga i odczytując parametry grupy 000 w polu nr.10 pojawia mi się wartość 179 i teraz pytanie do Was jaka powinna być prawidłowa wartość w tym polu, czy wskazuje ona jakoś na poprawne działanie przepływki? jaka wartość pojawia się u was w tym polu?
Odpuść sobie sprawdzanie vagiem przepływki boscha ,szkoda czasu ;-) ,nawet jak coś się tam zmienia ,to i tak nie wiesz jaką wartość chce komp ,co elegancko widać na przepływce pierburga
Forum A6Klub i Audi80 oraz Motostacja i Multifonika

rafal_sz85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 38
Rejestracja: 09 lip 2010, 23:08

Post autor: rafal_sz85 » 14 mar 2011, 23:34

No to lypa :-/ myślałem że ten parametr coś mi popdpowie o stanie przepływki, szukając informacji na temat możliwości diagnozy przepływki Bosch Vagiem natknełem się na pewien temat nie pamiętam już na jakim forum mianowicie jakiś kolega po odczytaniu na Vagu parametru przepływki wynoszącego 150 zaczął regulować naciąg sprężyny która z kolei naciąga klapkę w przepływomierzu i po regulacji odczytał parametr 130 po przejażdzce okazało się że auto przymuliło po ponownej regulacji sprężyny w druga stronę po oczytaniu prametru na vagu 165 auto odżyło, dlatego też zaczełem się troche zastanawiać jak ten parametr się ma do stanu przepływki, dynamiki jazdy a tu jednak wychodzi że to większa matematyka :shock:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga