Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.8 LPG]Stuk przy skręconych

ODPOWIEDZ
król Macius
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 08 sie 2007, 15:44
Lokalizacja: Zgorzelec

[B3 1.8 LPG]Stuk przy skręconych

Post autor: król Macius » 07 sie 2008, 10:56

Witam mam problem może bedziecie mogli mi pomóc ponieważ juz nie wiem co robić od ponad roku stuka mi cos przy skręcaniu kiedys tylko stukało jak cofałem w prawo teruz juz prawie w każdą storne to napewno nie jest przegub poniewaz przeguby wymieniłem wymieniłem tez łożyska amortyzatorów z przodu tuleje na wachaczach :( Stuk jest przeważnie jak zjeżdzam z podjazdu i podobnych wysokości i przy mocniej skręconej kierownicy podejrzewam że może to być maglownica ale nie mam pojęcia byłem z tym u mechanika to powiedział ze to przednia belka sie ugina autko ma juz swoje lata i ze to starość (podejrzewam że chodziło mu o wszystkie tuleje pod silnikiem ) i że nie opłaca mi sie tego robić. Poniewaz mi sie juz skończyły pomysły co można robić zwracam sie do was o pomoc z góry dziekuje

Nazywaj tematy zgodnie z regulaminem
Ostatnio zmieniony 07 sie 2008, 19:15 przez król Macius, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
Kubik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2399
Rejestracja: 04 cze 2007, 22:10
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: Kubik » 08 sie 2008, 19:42

A więc "królu" dobrze by było podjechać na stację diagnostyczną, powiedz gościowi o co chodzi i może coś znajdzie. A co do wymiany tulei pod silnikiem to może temu mechanikowi się nie opłaca albo poprostu nie chce. Sam nie dawno szukałem kogoś kto wymieni mi te tuleje i słyszałem już wiele dziwnych wypowiedzi np. że do tego jest potrzebna mocna prasa, albo że to jest dużo roboty a koszt około 700 zł. poczytaj na forum podobne tematy. Dziwnych stuków z zawieszenia doświadczyło wielu z nas i większości przyczyny są podobne, zawieszenie w 80 tce nie jest jakieś skomplikowane.

Awatar użytkownika
robertas1.8
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 436
Rejestracja: 08 cze 2008, 14:50
Lokalizacja: slask

Post autor: robertas1.8 » 08 sie 2008, 22:31

mam podobny problem, wymieniłem maglownice, łożyska oporowe, przeguby, gumy w belce też i dalej stuka, jutro przegląd i mam nadzieje że koleś znajdzie przyczyne bo już nie wiem co może być powodem, chyba jakieś czarne moce bo nic innego już też nie przychodzi mi do głowy <haha>

[ Dodano: 2008-08-09, 21:36 ]
diagnoza wyszła następująca...musze wymienić lewy łącznik stabilizatora, jak to nie pomoże to już tylko głośniej będe puszczał muze, bo wszystko zostało wymienione i jeszcze tylko łącznik został. Zabiore sie do tego w poniedziałek :-P

jamasz@op.pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2008, 17:11
Lokalizacja: Edenburg

Post autor: jamasz@op.pl » 18 wrz 2008, 23:05

Wymieniałeś amortyzatory?

Awatar użytkownika
TYTUS
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 39
Rejestracja: 02 kwie 2007, 15:09
Lokalizacja: Nysa

Post autor: TYTUS » 24 paź 2008, 21:23

ja tez to mam i podejżewam na 70% ze jest to mocowanie amortyzatora na górze!!! na stacji nic nie widac ani nie wykazuje a stuk jest tylko jeden i przy skrecaniu czyli kiedy jest maxymalne obciązenie na jedna strone, ewentualnie luzy w amortyzatorze ale to mniej prawdopodobne bo by stukalo tez na dziurach a tak nie jest. mam zamiar to wymieniac niedlugo i to raczej na bank bedzie to, chyba łożysko czy jakos tak!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga