Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[2.0 AAD]Problem z pracą na bezynie

Wszystko inne co nie pasuje do w/w kategori a jest związane z silnikami benzynowymi i LPG
ODPOWIEDZ
Kozioł
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 16 wrz 2013, 14:59
Lokalizacja: Stalowa Wola

[2.0 AAD]Problem z pracą na bezynie

Post autor: Kozioł » 03 sty 2014, 09:39

Witam mam audi 80 b3 z instalacją LPG i mam spory problem z praca silnika na benzynie. na gazie działa jak należy na benzynie na problem z odpalaniem, działa tylko podczas przełączenia podczas jazdy, po pewny czasie zaczynają spadać obroty dławi się i strzela z rury. Podejrzewam zapłon ale pewien nie jestem Mam wtryski mechaniczne wielopunktowe JKjetronik i niestety nikt nie chce podjąć się pracy przy nich. Mam założoną nowa pompę paliwa oraz filtr. Jeśli wie ktoś jaka może być przyczyna to prosił bym o jakieś informacje lub namiary na jakiegoś mechanika/pasjonata na Podkarpaciu lub Świętokrzyskim.

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8384
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 03 sty 2014, 10:14

Mechaniczny wtrysk i LPG to nie dobre połączenie, zanim będziesz naprawiać pomyśl 10 razy po co wywalać kasę która będzie tylko przez pewny czas.

zbikus13
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 17
Rejestracja: 07 mar 2012, 19:36
Lokalizacja: zebrzydowice

Post autor: zbikus13 » 12 sty 2014, 10:43

Na początek zobacz na "talerz" od kadzola. Bo jak masz go pokrzywiony to możesz szukać innego. Jak pisał Jarewa LPG w kadzetroniku to nic fajnego
Nie należy mylić prawdy z opinią większości

Orzeł
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 28
Rejestracja: 10 lip 2011, 15:25
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Post autor: Orzeł » 24 sty 2014, 11:04

Kozioł, Sprawdź czy nie ma nieszczelności w dolocie i przydało by się sprawdzić jak wtryski rozpylają i czy z nich nie kapie paliwo. Może K-Jet się zatarł od pracy na sucho :-(

Awatar użytkownika
scitec2
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 13
Rejestracja: 06 sty 2014, 13:21

Post autor: scitec2 » 24 sty 2014, 15:20

Jak już nie będziesz miał pomysłów i nic Ci nie pomoże to radze udać się do Katowic, podam Ci namiar.

[ Dodano: 2014-01-24, 15:23 ]
Ja mam gaz w K-jetroniku w124 (automat) i dopóki nie ogarnął auta szpec jazda przez 2 lata była męczarnia, teraz od roku maskę otwieram jedynie by dolać płynu do spryskiwaczy, spr poziom oleju itp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga