Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] Temperatura płynu chłodzącego

Wszystko inne co nie pasuje do w/w kategori a jest związane z silnikami benzynowymi i LPG
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
audi80b420e
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 25
Rejestracja: 16 lis 2013, 18:02

[B4 2.0 ABT] Temperatura płynu chłodzącego

Post autor: audi80b420e » 22 maja 2017, 07:06

Witam Panowie. Mam spory problem ze swoją Adzia. Przeczytałem juz duzo podobnych tematów i niestety nie znalazłem odpowiedzi. Mianowicie temperatura pracy silnika podczas trasy z prędkośćią ok. 90 km/h wynosi jakies 95stopni, a gdy skręce na parking to momentalnie pokazuje juz 100 stopni. Wentylator zaczyna dopiero wtedy pracować a dodatkowo drugi mam podłączony pomocniczy który sam uruchamiam ze środka samochodu. problem tkwi ze bardzo słabo zbijają temperature. Ruszając z parkingu w trase po 10 km dopiero temperatura nieco spada na zegarze, ale wjezdżając juz w zakręt znowu wzrasta. Myslałem ze zegar oszukuje ale podłaczony był samochód pod kompa i komputer tez pokazywał 99 stopni, a nawet w krytycznym momencie 102 stopnie. Termostat nowy 87 stopni(tak na nim jest napisane) oryginalny vw audi. czujnik pd wentylatorów tez nowy temp załączania 90-95stopni. Znajomy twierdzi ze jest ok tylko wentylatora za pózno odpala. pompa wody tez nowa. korek w zbiorniczku nowy i oczywiscie układ zalany płynem, czerwone borygo. prosze o pomoc. przewód i dolny i górny gorące.

[ Komentarz dodany przez: PieterB: 2017-05-22, 08:36 ]
audi80b420e, nie zakładaj nowego tematu tylko jak proszę o poprawienie to edytujesz posta!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga