Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] Szeroka Stal 8,5j i 9,5j - Nakładki na błotniki

ODPOWIEDZ
biker635
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2014, 11:40

[B4 2.0 ABT] Szeroka Stal 8,5j i 9,5j - Nakładki na błotniki

Post autor: biker635 » 30 lis 2016, 21:57

Witam :D
Ta piękna to 80 b4 2.0 abt obniżona, kupiłem szeroką stal w sumie przez przypadek z oryginalnych felg 4x108 poszerzone na 8,5j i 9,5j przód i tył wystaje za obrys a chcę teraz na nich jeździć (zima) mam na przodzie (8,5j) 195/45 i tył (9,5j) 205/45 więc jest lekki naciąg ale więcej mi nie potrzeba dopiero na lato wejdą jakieś ładne alusy 17" :D (poszukuje) ale przejde do rzeczy JAK TO SCHOWAĆ W OBRYS ? :D Myślałem nad zwykłymi nakładkami jak na rudą szmate i przykleić je niżej (nie chce ruszać lakieru ani ocynku) ale nie potrafię znaleźć czegoś co by mnie satysfakcjonowało :/ Przerabiał ktoś ?


PS. Mam zawieszenie do 80 b4 obniżające tj. Obniżające niebieskie sprężyny ze SPRAWNYMI oryginalnymi amortyzatorami które zostały stoczone żeby zeszło niżej ale 4cm nie dają satysfakcji więc idzie do sprzedania :D

Pozdrawiam ! :D

szaraf
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 54
Rejestracja: 02 kwie 2013, 14:09

Post autor: szaraf » 01 gru 2016, 21:30

siemka, szeroka stal na zime? dobry pomysl albo zly? mi wulkanizator gadal ze im wezsza opona tym lepiej, bo nacisk jest lepszy na wezszego kapcia, co za tym idzie przyczepnosc lepsza. Ale moj rozsadek podpowiada mi ze szeroki kapec= wiecej miesa do jazdy, pierun wie jak to juz jest. 8,5j wystaje za obrys?

[wybacz za offtop, ale nie chcialem zakladac nowego tematu, a nurtowalo mnei to pytanie od dawna, a nadarza sie okazja do uzyskania odpowiedzi]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Koła i felgi”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga