Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Zlot Kujawsko Pomorskiego Klubu Audi

Lokalna w/w grupa sympatyków Audi 80/90
ODPOWIEDZ
Audi-Inowrocław
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 17 cze 2014, 17:11
Lokalizacja: Inowrocław
Kontakt:

Zlot Kujawsko Pomorskiego Klubu Audi

Post autor: Audi-Inowrocław » 18 cze 2014, 07:10

Panie i Panowie może pora na coś większego?
Wiem że lokalne grupy Toruńska , Włocławska itp działają ale kto chce się wiecznie spotykać po 5-10 aut?
Może pora na większy rozmach? Może dołączymy sie do jakiegoś wiekszego zlotu bądź imprezy lokalnej? Np Dni Włocławka czy coś podobnego? Grupa Inowrocław rozpoczęła swoją działalnośc na terenie miasta i okolic. Właśnie dziś odbieram 2000 wizyt ówek z danymi klubu danymi kontaktowymi i hasłami zachęcającymi do zapisania sie do klubu. Może warto się tak rozreklamować także w Bydgoszczy Włocławku i Toruniu? Zaczynam temat. Czekam na propozycje.

dawix
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 65
Rejestracja: 19 gru 2012, 01:02

Post autor: dawix » 18 cze 2014, 12:16

Toruń coraz słabiej, przestałem bywać rok temu, inowrocław dla mnie za daleko i tak się kończy powoli klubowanie...

Awatar użytkownika
Piter008
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 17
Rejestracja: 04 paź 2011, 14:08
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Piter008 » 28 cze 2014, 07:17

Teraz padło na BYDGOSZCZ. Mamy hasło na którym można zorganizować i duże wydarzenia. Zapraszamy, u Nas nie ma siedzenia. Ostatnio na spontanie ponad 15 aut!!! Każdy kto był ostatnio to wie, że to dopiero zalążek. Pogoda , choć deszcz to nie pokrzyżowało NAM to planów. Ja wraz z kolegą Kacprem z audi a3 jesteśmy otwarci na propozycję i myślimy już o czymś większym. Teraz we wtorek po 19 akcja promocyjna tego spotu u Nas na mieście, zapraszamy. Pogadamy z ludźmi, rozdamy trochę ulotek, niech będzie o Nas głośno w mieście i okolicy ;) Ostatnimi czasy przez internet próbujemy promocji i to w końcu przyniesie zamierzone efekty. Widzimy się 05.07.2014 na AUDI TREFFEN Bromberg BYDGOSZCZ o 19.00 start na parkingu podziemnym TESCO !!!
" Przewaga dzięki technice "

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kujawsko-Pomorskie”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga