Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[b3 1.8s] brak przekaźnika el. szyb 343 /??

ODPOWIEDZ
Mytek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 156
Rejestracja: 19 lip 2009, 22:52
Lokalizacja: Debrzno/Człuchów

[b3 1.8s] brak przekaźnika el. szyb 343 /??

Post autor: Mytek » 22 lip 2009, 15:07

witam wszzytkich i odrazu napisze ze czytałem chyba wszystkie artykuły na temat el szyb w b3, i teraz mój problem
nie działa mi tylko szyba od kierowcy wogóle reszta działa bez zarzutów, i poczytałem ze to moze byc wina przekaznika 343 ale ja takiego wogóle nie posiadam pod ta polką ,
i teraz tak jak naciskam to słychac jak by cos chciało zadziałac takie " małe pstryk " ale nie w dzwiach to słychac tylko tak jakby pod własnie pólka ;/ i teraz nie wiem juz co mam zrobic zeby szyba znowu zaczeła działac
pomóżcie

Krzysztof_Suliko [usunięt

Post autor: Krzysztof_Suliko [usunięt » 22 lip 2009, 15:13

Prześlij fotkę przekaźników pod deską, może coś wymyślimy.

[ Dodano: 2009-07-22, 15:16 ]
Aha, i zrób jeszcze tak, jak odkręcisz półkę i bedziesz widział przekaźniki, spróboj otwierać szybę i zamykac przyciskiem, może wysłuchasz co robi "pstryk" może masz szyby zrobinone na innym przekaźniku (przekaźnikach) - spotkałem się z czyms takim, jakiś "wielki" elektryk musiał to robić - ale działało.

Awatar użytkownika
Niki20
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6758
Rejestracja: 03 gru 2008, 17:47
Imię: Dominik
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Harta/Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Niki20 » 22 lip 2009, 15:43

Jeżeli tak pstryka to przekaźnik. Zrób jak radzi poprzednik to zlokalizujesz przekaźnik ;-)

Mytek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 156
Rejestracja: 19 lip 2009, 22:52
Lokalizacja: Debrzno/Człuchów

Post autor: Mytek » 22 lip 2009, 20:46

oki wiec zorobiłem jak kazaliści i powiem ze mi sie wydaje z ten przekaznik zaznaczony pstryka , ale dzisiaj juz tego nie sprawdze bo , dałem fure do gazowania wiec dpopiero jutro sprawdze

[ Dodano: 2009-07-22, 20:50 ]
cos załacznik nie taki a ale tu link do normalnego zdjecia

http://www.garnek.pl/pigula1

Awatar użytkownika
Kermit85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 583
Rejestracja: 05 paź 2008, 10:56
Lokalizacja: Jelenia Góra

Post autor: Kermit85 » 22 lip 2009, 21:45

Na 99 % to ten przekaźnik, nie widać jego numeru bo jest upchnięty na styk. Musisz odkręcić, lub przynajmniej popuścić ramkę z tymi przekaźnikami i wtedy wyciągniesz go bez problemu. Ściągnij plastikową obudowę i sprawdź czy nie ma zimnych lutów, jeśli takie są to popraw lut i składaj przekaźnik. Jeśli to nie pomoże to może silniczek szyby niedomaga.

Mytek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 156
Rejestracja: 19 lip 2009, 22:52
Lokalizacja: Debrzno/Człuchów

Post autor: Mytek » 22 lip 2009, 22:08

no koledzy jutro wieczorkiem to sprawdze wiec dam napewno znac
pozdro

[ Dodano: 2009-07-24, 21:21 ]
witam koledzy doiero dzisiaj sprawdzilem ten przekaznik i to naprawde on gdy zdjąlem obudowe sprawdziłem to on, przeszedlem do lutow nie bylo widać zadnych zimnych lutów , wiec profilaktycznie pociagnelem wiekszość bo do tych malutkich nie mam takiej lutownicy :D
i gdy go włożylem spowrotem ..... wszystko po staremy wszsytkie o prócz kierowcy działaja ;/ i teraz gdy naciskam przycisk kerowcy to to słychac głośne brzęczenie tego małego elektro magnezy w srodku ;/ nie wiem co jest w tej chwili jak sobie z tym dalej poradzic co myslicie ???
pozdro

[ Dodano: 2009-07-25, 18:02 ]
witam koledzey tak jak pisałem wczesniej , dziala wszystko po staremu ale tylko prrzy zgaszonym silniku, jak silnik chodzi to szyby wogole nie działają ;/
teraz to juz calkiem nie kumam gdzie moge kupic taki przekaźnik sprawny aby wymienic i działało ma ktos moze na sprzedaż :D
pozdro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga