Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.8 AAH] [CABRIO] Problem z otwieraniem dachu!

ODPOWIEDZ
JunQus
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4
Rejestracja: 17 kwie 2014, 20:26

[B4 2.8 AAH] [CABRIO] Problem z otwieraniem dachu!

Post autor: JunQus » 01 lip 2015, 11:17

Witam,
Miałem stłuczkę kobieta wjechała mi w tył, po naprawie mam problem z otwieraniem dachu.
Pokrywa schowka dachu unosi się kilka centymetrów i dalej nie ruszy, słychać ino pracującą pompkę. Olej w pompie jest wymieniony i jest MAX. Bagażnik się rygluje, próbowałem też zamykanie bagażnika drugim kluczykiem i nic. Podpiołem dwa inne sterowniki i tak samo. Autko było u paru mechaników i nik nic nie poradził ino dostałem informacje że komputer nie daje sygnału do siłownika klapy pokrywy schowka dachu. Ma ktoś pomysł w czym może leżeć przyczyna?

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4642
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Post autor: maciek889 » 01 lip 2015, 11:46

Może coś się mechanicznie blokuje albo może ktoś przewody hydrauliczne pozamieniał, bo jak pompka pracuje to sterownik nie znalazł żadnej przeszkody do otwarcia dachu.
Gdzieś miałem logi z otwierania sprawnego dachy.

Aby zdiagnozować vagiem dach trzeba wpisać 26 w custom adres (czy jak to się zwało) i zobaczyć co tam w błędach wyskoczyło i ewentualnie sprawdzić stan czujników w blokach pomiarowych. W SSP od dachu tam jak dobrze pamiętam są opisane bity z poszczególnych czujników: www.volkspage.net/technik/ssp/ssp/SSP_156.PDF

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga