Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Coupe 8B]prowadnicy szyby elektrycznej z linką

ODPOWIEDZ
treeeker
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2006, 21:25
Lokalizacja: Jarosław

[Coupe 8B]prowadnicy szyby elektrycznej z linką

Post autor: treeeker » 21 cze 2007, 22:40

Poszukuję prowadnicy prawej szyby do swojej audi - na początku miałem problemy z elektryką - tzn. szyby odmówiły mi posłuszeństwa - zaprowadziłem autko do "specjalisty", który chyba tylko tak się nazywa, dzięki niemu jestem w plecy linkę, poza tym facet nie założył mi linki na klamkę - i w efekcie nie mogę otwierać drzwi pasażera od środka, ani też sterować właśnie tą szybą - mimo wszystko powiedziałem, że zabieram auto i nie chcę do niego więcej wracać:(. Będę wdzięczny za info o takim cudzie, jakiego szukam, bo okazuje się, że mamy deficyt na ten materiał:(:(:(:(:(
Ostatnio zmieniony 21 cze 2007, 23:29 przez treeeker, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
jmm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2456
Rejestracja: 22 lis 2006, 21:07
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: jmm » 21 cze 2007, 23:25

W ASO kompletna prowadnica bez silniak oczywiście kosztuje ok 300zł ;-)
Są:
'85 Audi Coupe quattro 2.2 (B2/85)
'99 Audi A6 Avant 2.8 quattro Tiptronic (4B/C5)
'98 Audi A3 1.8 20V


Były:
'87 Audi Coupe GT 2.3 (B2/85) wersja US
'89 Audi Coupe quattro 20V (B3/8B)
'88 Audi 90 quattro 2.3E (B3/89)
'82 Audi Coupe GT 5E (B2/85)
'81 Audi 80 CD 5S (B2/81)

Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 22 cze 2007, 03:10

jmm pisze:W ASO kompletna prowadnica bez silniak oczywiście kosztuje ok 300zł
mhm ja jak robiłem swoją to sama linka ( ta od szyb co nawija sie w silniczek kosztowała w ASO 300zł z hakiem a i to na poczatku zapierali sie że nie wystepuje oddzielnie, a jednak :-P ). Ciegno natomiast do klamki wewnętrznej kosztuje w aso około 35zł, a jak ci nie złożył na kłamke a linka cała to po zdjęciu boczku a nawet bez zdejmowania (wystarczy odkręcic klamkę i wysunąć a końcówke cięgna powinieneś wyczuc/złapać palcem ze srodka boczku) bez problemu ja na bolec w klamce założysz ;-) Jeżeli chodzi o prowadnice to mam akurat jedną (strona kierowcy) bo zakupiłem jak moja linka pękła i wyrwała sie z silniczka, ale skorzystałem tylko z linki (rozkręciłem silniczek i nawinąłem ją na rolkę) bo jak sie okazało prowadnica od starszych coupe nie pasowała do mojego 96r (rózni sie wyprofilowaniem przy ryglu ) silniczek też mam, ale linki nistety nie posiadam :-/

Najtaniej by ci wyszło jak byś znalazł gdzies na allegro cały komplet tzn, prowdnica, linka , silniczek, cena około 150, 200zł spróbuj tu:

http://moto.allegro.pl/item207591834_au ... rowcy.html
albo tu:
http://moto.allegro.pl/item206928514_sz ... dnice.html
http://moto.allegro.pl/item206124163_sz ... abrio.html

Od cabrio sa takie same, ale nie wiem czy te wyprofilowanie prowadnicy sie zgadza :roll: Przełozysz to co potrzebne, bo samej linki do szyby raczej nie dostaniesz na allegro ;-)
"Coupe 2,6 ABC 96r"
"Howard edition"
Moje V6: viewtopic.php?t=3545&start=0

treeeker
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 26 gru 2006, 21:25
Lokalizacja: Jarosław

prowadnica

Post autor: treeeker » 22 cze 2007, 13:03

Dzisiaj zadzwoniłem do motorpolu we Wrocku - tam taka prowadnica z linką, która mnie interesuje kosztowałaby 349zł, ale uwaga dzis podzwoniłem trochę do znajomych i okazało się, że jeden koleś jest mi w stanie załatwić nowy cały mechanizm wraz z silniczkiem za 250zł;))) BIORĘ!!! Pojawił się za to inny problem - odkleiła mi się tkanina na podsufitce - moim zdaniem trzeba to w jakiś sposób zaprasować na ciepło, ale nie mam pewności, dlatego proszę o jakieś informacje, jeśli komuś zdarzyło się kiedyś coś podobnego - wieczorkiem załącze zdjęcia.... Pozdrówka i dzięki za odpowiedzi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga