Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[ Coupe ABK ] Końcówki i łączniki z allegro

Awatar użytkownika
tumbo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2007, 01:38
Lokalizacja: Lublin/Okolice

[ Coupe ABK ] Końcówki i łączniki z allegro

Post autor: tumbo » 08 gru 2007, 12:17

Czesc! Kupiłem przed chwilą na aukcji koncówki i łączniki do mojego auta i chciałem zapytać czy ktoś z Was używał juz takich produktów ? Są ekstremalnie tanie ale sprzedający daje gwarancje na 12 miesięcy oraz paragon lub FV i zapewnia że są OK!
podaje link do aukcji

http://www.moto.allegro.pl/item28127351 ... assat.html

http://www.moto.allegro.pl/item27707943 ... b3_b4.html

Napewno po założeniu i przejechaniu kilku tysięcy km dam znać jak jest z częściami tej "firmy" :) pozdr.

Awatar użytkownika
comag
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 127
Rejestracja: 21 kwie 2007, 08:47
Lokalizacja: Małopolska

Post autor: comag » 08 gru 2007, 12:35

ja kupiłem te http://www.moto.allegro.pl/item28073210 ... a_ss_.html zrobiłem na nich z 10,000 narazie spokój.

sugerowałem się opisem , ale czy dobrze, to się zobaczy po kilkudziesięciu tysiącach :-D :
Są w całości metalowe. W oryginalnych jak i wielu zamiennikach miseczka jest wykonana z plastiku, co na naszych drogach w ogóle się nie sprawdza.
Audi B3 1991r 1,8S PM. grafit.
Wspomag, LPG .szyberdach.
manuall.zegary.alusy

Awatar użytkownika
hołard
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1025
Rejestracja: 23 lis 2006, 11:12
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Białystok

Post autor: hołard » 09 gru 2007, 06:43

comag pisze:sugerowałem się opisem , ale czy dobrze, to się zobaczy po kilkudziesięciu tysiącach :Cytat:
Są w całości metalowe. W oryginalnych jak i wielu zamiennikach miseczka jest wykonana z plastiku, co na naszych drogach w ogóle się nie sprawdza.
Ja dodam od siebie że do tej pory śmigam na oryginalnych plastikowych łącznikach i nie narzekam (nic nie puka, stuka) a całe lato jeździłem na znacznie krótszych sprężynach :-D
"Coupe 2,6 ABC 96r"
"Howard edition"
Moje V6: viewtopic.php?t=3545&start=0

Awatar użytkownika
mario2560
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 418
Rejestracja: 19 lut 2007, 17:53
Lokalizacja: Białystok/Suwałki

Re: [ Coupe ABK ] Końcówki i łączniki z allegro

Post autor: mario2560 » 09 gru 2007, 07:17

tumbo pisze:...
Napewno po założeniu i przejechaniu kilku tysięcy km dam znać jak jest z częściami tej "firmy"...
Końcówki po 10 zł :shock: . Podejrzewam że po przejechaniu tych kilku tys km twoja relacja będzie taka: "Wymieniłem na nowe"
Człowieku przecież tu chodzi o twoje bezpieczeństwo, rozumiem że czasami różnie jest z kasą ale przecież lepiej jest zrobić raz a dobrze niż przez ten sam okres czasu pięć razy tanio.
Pozdrawiam i życzę Ci aby nie spełnił się mój czarny scenariusz.

Awatar użytkownika
Solskier
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4315
Rejestracja: 16 sie 2007, 11:25
Imię: Sebastian
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan quattro
Silnik: 2,2 AAN
Lokalizacja: Kłodzko
Kontakt:

Post autor: Solskier » 09 gru 2007, 08:38

Dokładnie jestem takiego samego zdania jak kolegamario2560, lepiej dać wiecej w szczególności że te "tanie" i tak w praktyce wychodzą drozej bo kupuje sie je po 3 razy, a tak kupisz lepsza i miasz spokojną głowe i nie musisz wracac do problemu po paru tyś km.

Awatar użytkownika
tumbo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2007, 01:38
Lokalizacja: Lublin/Okolice

Post autor: tumbo » 09 gru 2007, 19:13

Nie wiem co uważacie za "tanie" końcówki bo np. RTS który w sklepie w Lublinie kosztuje 72 zł na allegro kosztuje 22 zł .. w sklepie tka część uchodzi na super a na aukcji za "tanią". Wychodze wiec z założenia ze kupując towar w sklepie za 40 czy 50zł kupuje właśnie coś podobnego do tego co kosztuje 10zł na aukcji...
Sprzedam sprężyny 40/40 B4 sedan v6 a moze ktoś chce BBS'y RS 7jx15 4x108 et=38

mrówa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2007, 21:45
Lokalizacja: Polska

Post autor: mrówa » 11 gru 2007, 22:20

tumbo pisze:Nie wiem co uważacie za "tanie" końcówki bo np. RTS który w sklepie w Lublinie kosztuje 72 zł na allegro kosztuje 22 zł .. w sklepie tka część uchodzi na super a na aukcji za "tanią". Wychodze wiec z założenia ze kupując towar w sklepie za 40 czy 50zł kupuje właśnie coś podobnego do tego co kosztuje 10zł na aukcji...
Sory kolego ale 10 zł to paczka papierosów kosztuje zastanów się zanim kupisz bo do matiza kosztuje 25 zł a jak masz tak naprawiać Audi to poniżenie dla tej marki zawieszenie tylko Lemforder

pajak100
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:41
Lokalizacja: płock

Post autor: pajak100 » 11 gru 2007, 23:00

Lemforder to jedna wielka lipa, ale to już moderator się o tym wypowiedział. Dał za dwa łączniki 150 zł i się skończyły po niecałym roku. Ja mam te z allegro za 25 zł za sztukę - łaczniki stabilizatora :mrgreen:
Teraz pytanie: Jak dokonałem wyboru??
Zamknąłem oczy i kliknąłem w aukcję. I niestety rozczaruje was- to jedyne sensowne rozwiązanie. Z resztą Lemforder jest podrabiany, mało tego wszystkie częsci są już podrabiane. Nawet Coca Cola jest podrabiana to o czym my tu chcemy rozmawiać <urodziny>
audi 90 było
audi coupe 7a Quattro Blos było
audi S4 2.2T jest

Awatar użytkownika
MARCIN 80B4
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 895
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:12
Lokalizacja: Busko

Post autor: MARCIN 80B4 » 11 gru 2007, 23:16

jeżeli Lemforder to lipa to co jest dobre, osobiście jeszcze polegam na firmie lmi, biorę ją z dużych hurtowni gdzie o podróbach nie ma mowy. co do łączników to ok można zakładać te po 20 pln. ale konć. dr. to inna sprawa tu chodzi o własne bezpieczeństwo nie ma co oszczędzać. sklepy nie mają aż takiej przebitki, a goście z alegro aż tak dobrych dojść aby u nich części tego samego producenta były 3 razy tańsze. z doświadczenia widzę że cena części na alegro jet o kilka procent wyższa nich u churtowników.

dziq111
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 05 maja 2007, 12:39
Lokalizacja: Bieruń woj. Slaskie

Post autor: dziq111 » 11 gru 2007, 23:33

Kupując nie oryginalne części Audi stajemy sie posiadaczami zlepków różnych materiałów... Oryginał Audi jest najlepszy, z pewnością bardziej wytrzymały. Później ludzie narzekają jak to wszystko im stuka puka itd.. i że muszą często wymieniać to nie lepiej raz a dobrze?

Awatar użytkownika
czarekj
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2768
Rejestracja: 15 sty 2007, 19:30
Lokalizacja: Warszawa/Zambrów

Post autor: czarekj » 12 gru 2007, 10:41

Niestety Pająk100 ma rację. Podrabiają już nawet markowe łożyska.

pajak100
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 192
Rejestracja: 27 sie 2007, 18:41
Lokalizacja: płock

Post autor: pajak100 » 12 gru 2007, 13:54

A CZAREKJ wie jak to jest, bo bawi się tymi częściami w warsztacie na codzień i zna ich wytrzymałość :-D

Czyli pozostaje losowanie, jak ktoś ma szczęście to kupi coś 20% lepszego od najgorszego.
A w chinach ludzie zupełnie są tym nie przejęci :mrgreen: co obrazuje poniższy link:

http://www.joemonster.org/article/6796/ ... hodow.html

[ Dodano: 2007-12-12, 13:56 ]
Najlepsze jest zakończenie tego artykułu :mrgreen:
audi 90 było
audi coupe 7a Quattro Blos było
audi S4 2.2T jest

Awatar użytkownika
tumbo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 17 cze 2007, 01:38
Lokalizacja: Lublin/Okolice

Post autor: tumbo » 12 gru 2007, 18:43

Witam!
Zakupione przezemnie części zostały założone. Na oko są naprawde solidnie wykonane. Zobaczymy jak będą sie sprawowały. To jest juz drugie moje Audi i naprawde cena i marka nie do końca świadczy o jakości. A tak na marginesie.. jak ktoś pisze ze kupowanie tanich części to "poniżenie" to ogarnia mnie taki śmiech... pozatym.. wiem ile kosztują fajki.. a matizem nigdy jeździł nie będe bo to "poniżenie".
pozdrawiam

p.s. pająk100 <- popieram! to juz moje czwarte auto .. miałem toyote, volvo, b3 i teraz to .. temat części znam nawet nieźle.. i naprawde nie ma sensu przepłacać i wierzyć w to ze "marka" robi swoje. Mam twarde zawieszenie i czy kupie drogie czy tanie to i tak za pół do roku będe musiał wymienić!

Koniec tematu. Dam znac za 10 tysięcy :)

mrówa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 30 lis 2007, 21:45
Lokalizacja: Polska

Post autor: mrówa » 12 gru 2007, 22:15

tumbo pisze:Witam!
Zakupione przezemnie części zostały założone. Na oko są naprawde solidnie wykonane. Zobaczymy jak będą sie sprawowały. To jest juz drugie moje Audi i naprawde cena i marka nie do końca świadczy o jakości. A tak na marginesie.. jak ktoś pisze ze kupowanie tanich części to "poniżenie" to ogarnia mnie taki śmiech... pozatym.. wiem ile kosztują fajki.. a matizem nigdy jeździł nie będe bo to "poniżenie".
pozdrawiam

p.s. pająk100 <- popieram! to juz moje czwarte auto .. miałem toyote, volvo, b3 i teraz to .. temat części znam nawet nieźle.. i naprawde nie ma sensu przepłacać i wierzyć w to ze "marka" robi swoje. Mam twarde zawieszenie i czy kupie drogie czy tanie to i tak za pół do roku będe musiał wymienić!

Koniec tematu. Dam znac za 10 tysięcy :)

Prowadzę z kolegami warsztat samochodowy ale widzę ze sie nie znam spoko a co do matiza niektórych nie stać na takie auto jakim ty jeździsz więc ich nie obrażaj jeżeli tobie szkoda na części dorsze od matiza to sory twój wybór ale nie znoszę jak ktoś się wywyższa bo jeździ audi zacznij szanować ludzi.

Awatar użytkownika
autocars.pl
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 21
Rejestracja: 12 gru 2007, 21:53
Lokalizacja: Krk
Kontakt:

Post autor: autocars.pl » 12 gru 2007, 22:52

dziq111 pisze:Oryginał Audi jest najlepszy, z pewnością bardziej wytrzymały. Później ludzie narzekają jak to wszystko im stuka puka itd.. i że muszą często wymieniać to nie lepiej raz a dobrze?
A wiesz dokładnie co się kryje pod pojęciem ORYGINAł i kto to produkuje na 1 montaż ?Jak słyszę,że LEMFORDER jest do d... to ja jestem ciekaw co uważacie za super jakość.Ja całe życie kupuję i sprzedaję zawieszenie LEMFORDERA , LUCAS-TRW, SWAG i jeszcze nigdy się nie zawiodłem na tych markach....
ZAPRASZAM NA PW :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga