Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1Z ] Mocne uderzanie

ODPOWIEDZ
_razor_
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 35
Rejestracja: 01 wrz 2014, 09:33

[B4 1Z ] Mocne uderzanie

Post autor: _razor_ » 19 lis 2014, 07:35

Siema. Niedawno kupiłem 80stke. rok 93, sedan. Przy kupnie słyszałem że puka zawiecha ale to jest audi 80 i to jest normalne. Pare dni temu powymieniałem tuleje w sankach i wahaczach ( Febi, swag ). Przy okazji że miałem zdemontowane sanki zmieniłem dwie poduchy skrzyni biegów bo już ich nie było dosłownie. Łączniki stab. są w bdb stanie, nie są chińskie tylko ori bo plastikowe i mają wybity napis, końcówki wach/kier także są bdb. Po zamontowaniu wszystkiego było cicho przez dwa dni ( Wszystko dokręcałem jak samochód stał na kołach ). Po dwóch dniach zaś puka. Byłem na stacji diagnostycznej żeby koleś zdiagnozował źródło stuków. Stwierdził że wszystko jest ok, nie ma luzów a ja wiem że wali bo to słychać nawet przy najmniejszych nierównościach. Zauważyłem też że auto zaczęło ściągać na prawo i opony zjadło mi od wewnętrznej strony ( lewą i prawą przednią. nie jest mi ich szkoda bo opony są stare ). Słyszałem coś że poduszki amortyzatorów mogą być źródłem. Amory także nie są wylane i działają tak jak powinny. Nie znalazłem sensownej odpowiedzi czym może być źródło owych stuków/puków dlatego założyłem nowy temat.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 19 lis 2014, 17:07

_razor_ pisze:Słyszałem coś że poduszki amortyzatorów mogą być źródłem.
mogą, a ciężko to zdiagnozować. Mi po wymianie wszystkiego w zawiasie nadal pukało to zdecydowałem się na ich wymianę i się nie pomyliłem były do bani.
WRC is for boys.
Group B was for men.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Maglownice, końcówki drążków, geometria.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga