Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

1% podatku dla Zośki czyli "mam swój szczyt do zdobycia

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bloku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1933
Rejestracja: 21 lip 2007, 22:39
Imię: Michal
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

1% podatku dla Zośki czyli "mam swój szczyt do zdobycia

Post autor: bloku » 09 lut 2017, 15:29

Koleżanki, koledzy pozwalam sobie na odrobinę prywaty. Otóż jak część z was wie od niespełna roku jestem tatą małej Zośki. Urodziła się z trisomią chromosomu 21 czyli potocznie mówiąc z Zespołem Downa. Choroba genetyczna nieuleczalna ale...można z nią żyć dość swobodnie. Jest jednak kilka "ale".

Wraz z żoną od narodzin staramy się zapewnić wszystko co jest potrzebne aby w przyszłości Zosia mogła samodzielnie funkcjonować. Wyzwanie nie łatwe. Wymaga to ciągłej pracy nad jej postawą (wiodkość mięśni). Rehabilitacje, ćwiczenia oraz systematyczność mogą jej pozwolić na swobodne poruszanie się. Z racji iż u tych dzieciaków rozwinięta jest bardziej półkula mózgowa odpowiadająca za odbiór wizualny stąd druga część odpowiedzialna za "nadawanie" jest mniej rozwinięta. Trzeba pobudzać do słuchania a nie oglądania. Tu też od początku uczęszczamy na rehabilitacje z logopedą.

Nie jestem wam w stanie o wszystkim napisać bo jest tego wiele. Nie mniej jednak jeśli ktoś byłby ciekawy jak to wygląda od strony wychowawczej czy też "biegania" po urzędach to zapraszam na PW.

Nie mniej jednak chciałbym was prosić o zwrócenie uwagi podczas rozliczania podatku dochodowego. Jak wiecie jest możliwość przekazania 1% swojego podatku na szczytne cele. Dla mnie takim celem jest Zośka.

Obrazek

Dlatego też, jeśli nie wiesz co zrobić ze swoim 1% podatku przekaż go Zośce. Ułatwi to jej drogę do zdobycia swojego celu - swobodnego życia.

Was to nic nie kosztuje a jej może pomóc w rehabilitacji.

Z góry dziękuję w imieniu Zośki, mojej małżonki oraz swoim ;-)
Ostatnio zmieniony 16 lut 2017, 17:49 przez bloku, łącznie zmieniany 1 raz.
Było:80 YN,80 AAH,80 YN,Coupe DS,100 AAR,80 DT,90 JS,90Q 7A, CoupeQ NM,CoupeQ AAH,A6Q ASN,S6 AQJ,S6 ANK,80 Avant ABK,A4Q APR,Cabriolet AAH,A8 ABZ
Jest: 80 `94 Ginster Yellow czyli Bee NG

Awatar użytkownika
damian_xyz
Moderator
Moderator
Posty: 656
Rejestracja: 10 wrz 2007, 15:34
Imię: Damian
Model: Inny
Nadwozie: Cabrio
Silnik: 1.3 FY
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: damian_xyz » 28 mar 2017, 20:53

bloku pisze:Dlatego też, jeśli nie wiesz co zrobić ze swoim 1% podatku przekaż go Zośce.
Zrobione, mała kwota, ale jest.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga