Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Techniczny

Linkownia, ciekawostki, pogawędki nie tylko związane z Audi i nie tylko związane z motoryzacją.
sahar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2011, 10:40
Lokalizacja: ELC

Techniczny

Post autor: sahar » 29 sty 2020, 18:57

Nie wiem czy właściciel maila kontaktowego tego forum odczytał moją wiadomość czy nie ale zwracam się z zapytaniem czy dużo zachodu potrzeba do tematu jak w opisie (zaje..cie opisu tematu nie widać), chodzi o dodanie oddzielnego pokoju dotyczącego dachu w cabrio. Nawet ikonka otwartego dachu pasowałaby jak ulał do pokoju.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 29 sty 2020, 20:12

sahar, nie wiem o jakiej wiadomości piszesz i co piszesz w tym poście - więc wytłumacz bo ja nic nie kumam z tego Twojego wpisu!
WRC is for boys.
Group B was for men.

sahar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2011, 10:40
Lokalizacja: ELC

Post autor: sahar » 30 sty 2020, 00:46

PieterB czy masz wgląd w wiadomości konta admin@audi80.pl ? jeśli nie to spoko napiszę jeszcze raz: chodzi mnie o to co by zrobić dodatkowy pokój w dziale technicznym dotyczący dachu w cabrioletach i z dwa może 3 pod pokoje manualny i automatyczny i ewentualnie hard top, bo dla gościa Laika szukającego w google forum o audi cabrio wyskakuje to forum ALE już po zarejestrowaniu się tu na forum nie ma czegoś takiego jak pokój techniczny dotyczącego dachu cabrio A prawde powiedziawszy to to jest największą bolączką tej akurat 80ki.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 30 sty 2020, 16:11

sahar, nie widzę sensu na tworzenie nowych 2-3 podkategorii bo po co? Być może nad jednym można by się zastanowić.
A tematów jest cała masa więc nie wiem jak Ci nic nie wyskakuje - źle szukasz zapewne.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Roman_S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1582
Rejestracja: 23 cze 2013, 15:47
Imię: Rafał

Post autor: Roman_S » 30 sty 2020, 19:13

Kurczę a ja myślałem że moja przetarta wiązka w klapie bagażnika jest największą bolączką 80tki :-D

sahar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2011, 10:40
Lokalizacja: ELC

Post autor: sahar » 31 sty 2020, 00:52

PieterB a zadałeś sobie trudu, żeby wpisać w wyszukiwarkę tego forum słowa klucz np: "dach cabrio" - 3 wyniki, jakie sam sprawdź a jak wpiszesz same słowo cabrio to krzyż na drogę - 80 stron wyskakuje.
Jeśli w google to forum widnieje jako cabrio to zrób pokój centralnie pod techniczne tematy cabrio, bo fajnie byłoby mieć je w jednym miejscu.
I idę o zakład, że jakbyś miał takie właśnie audi z niesprawnym dachem to na biegu takie coś by powstało.

Roman_S uwierz mi rozpracowanie dachu, żeby działał ( ja na szczęście mam tylko manuala ) to czasami nie jest zlutowanie na nowo 8 kabelków z Twojej klapy do których potrzebowałbym z 6 chłodnych heinekenów, zapalniczki, nożyka, 1,5 metra przewodu i +/- 16 szybko złączek termokurczliwych z cyną.

Na koniec Pieter zastanawiaj się Panie szybciej, bo pokoje kupie cabrio, pochwal się cabrio to było komu zrobić ale konkretnego pokoju technicznego już nie, trzeba przesiewać te tematy, bo jeden swoją usterkę zatytułuje tak a drugi inaczej :-)

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 31 sty 2020, 17:21

sahar pisze:PieterB a zadałeś sobie trudu,
zadałem se ten trud - uwierz mi tematów jest co najmniej kilkanaście - nie liczyłem dokładnie i nie wiem co w nich jest ale są.
Z drugiej strony nie moja wina że ludzie nazywają tematy różnie i przy wyszukiwaniu trzeba się postarać a wpisywanie samo dach cabrio to czasem ciut za mało -nie uważasz. A wyszukiwarki googla też działa ją różnie ostatnio i to nie moja wina i nic na to nie poradzę.
Na koniec Pieter zastanawiaj się Panie szybciej, bo pokoje kupie cabrio, pochwal się cabrio to było komu zrobić ale konkretnego pokoju technicznego już nie, trzeba przesiewać te tematy, bo jeden swoją usterkę zatytułuje tak a drugi inaczej :-)
nie wiem co Ty z tymi pokojami? to raz a dwa to tematów ogólnie jest mało bo i mało użytkowników cabrio którzy tu są zarejestrowani a będzie ich jeszcze mniej bo z każdym rokiem ubywa samych aut jak i użytkowników i na to też nie mam wpływu.
Chyba że sam będę se te tematy zakładał i wymyślał usterki ;-)
WRC is for boys.
Group B was for men.

sahar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2011, 10:40
Lokalizacja: ELC

Post autor: sahar » 31 sty 2020, 17:56

spoko dzięki za odpowiedź, możesz śmiało usunąć ten temat

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 31 sty 2020, 19:43

zajrzyj tu https://audi80.pl/elementy-karoserii-vf103.htm tematów jest trochę co prawda ja nie wiem jaki Ty masz problem ale może coś znajdziesz.
WRC is for boys.
Group B was for men.

Roman_S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1582
Rejestracja: 23 cze 2013, 15:47
Imię: Rafał

Post autor: Roman_S » 01 lut 2020, 14:13

sahar pisze: Roman_S uwierz mi rozpracowanie dachu, żeby działał ( ja na szczęście mam tylko manuala ) to czasami nie jest zlutowanie na nowo 8 kabelków z Twojej klapy do których potrzebowałbym z 6 chłodnych heinekenów, zapalniczki, nożyka, 1,5 metra przewodu i +/- 16 szybko złączek termokurczliwych z cyną.
Jak najbardziej Ci wierzę, tym bardziej że wiązkę ogarnąłem z zaledwie puszeczką pepsi a nie 6-pakiem heinekena ale chyba po prostu nie zrozumiałeś mojej ironii ponieważ chodziło mi o porównanie skali występowania problemu "dachu cabrio 80tki" do choćby np przetartej wiązki w klapie 80tki :) (czy wielu innych charakterystycznych bolączek 80-tek a że o dachu cabrio mało to w sumie nie dziwota bo i mniej tych aut było, z czego pewnie połowa skończyła dawno na szrocie za sprawą sebixów co raczej do dachu zbyt troskliwie nie podchodzili)

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8384
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 01 lut 2020, 15:08

ogólnie sporo na temat dachu i tak jest na zagranicznych forach....

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 01 lut 2020, 19:49

rotfl sahar, forum tak nie działa i nie o to w nim chodzi żeby do każdego problemu był osobny "pokój".... generalnie w cabriolecie nie ma żadnej filozofii z dachem ale trzeba mieć trochę pojęcia o zasadzie działania. Założę się że twój problem z dachem nie jest aż tak skomplikowany jak sobie wyobrażasz ... służę pomocą jeśli masz problem więc spokojnie wal na prv piwoa80

sahar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 28 gru 2011, 10:40
Lokalizacja: ELC

Post autor: sahar » 01 lut 2020, 23:25

UFOtm dzięki za chęci ale bardziej chodziło mnie o to co by następni mięli ułatwione znajdowanie tematów co do cabrio na tym forum, bo tu jest taki pie....ik jak u rumunki w tobołku taka jest prawda a czytelność jego dla nowego forumowicza jest jak dla chińczyka ruska instrukcja pisana cyrylicą rotfl
Co od siebie jeszcze mogę napisać to to, że dorwałem schematy do dachu także mnie tu na tym forum już nic nie potrzebne ( niech SE komuna żyje :-D ).
Ostatnio zmieniony 02 lut 2020, 10:49 przez sahar, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pieterb
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11726
Rejestracja: 02 sty 2009, 17:59
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Pieterb » 02 lut 2020, 11:08

sahar pisze:ale bardziej chodziło mnie o to co by następni mięli ułatwione znajdowanie tematów co do cabrio na tym forum
jasne, już widzę jakbyś się podzielił informacjami :D

Reszta no comment
WRC is for boys.
Group B was for men.

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8384
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 02 lut 2020, 15:43

Przerosło go "szukajka" ;-) niestety większość chce na "tacy"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Na każdy temat”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga