Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[A80 1.9 TDI Bosch] Nie świeci tylne przeciwgielne

ODPOWIEDZ
lukaszwaniek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

[A80 1.9 TDI Bosch] Nie świeci tylne przeciwgielne

Post autor: lukaszwaniek » 03 mar 2011, 17:48

Witam
Zbliża się przegląd a mi nie działa tylne przeciwmgielne (przednich nie mam). Znalazłem już schemat na grupie dyskusyjne instalacji świateł przeciwmgielnych (niestety przód i tył). Różnica jest taka że nie mam jednego przełącznika oraz przekaźnika w skrzynce bezpieczników tylko jest tam blacha łącząca wtyk 10 i 13.
Patrząc na schemat z grup dyskusyjnych doszedłem do tego że nie mam napięcia na przewodzie GRY-GRN czyli szaro zielony. Na bezpieczniku pierwszym też nie mam napięcia oraz na blaszce łączącej pin 10 z 13 też niema. Patrząc na schemat wnioskuje że między blaszką a bezpiecznikiem powinno być przejście a u mnie niema (może się mylę)
Podłączyłem bezpośrednio napięcie z bezpiecznika 10 do 1 i przeciwmgielne tylne działa
Mam też zdjęcie dolnej części tablicy bezpieczników ale bardzo niewyraźne. Może ktoś ma lepszą jakość.

Awatar użytkownika
Szara80tkaTdi
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2662
Rejestracja: 19 maja 2008, 18:07
Imię: Przemek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Timbuktu

Post autor: Szara80tkaTdi » 03 mar 2011, 18:03

a czy jak robiles pomiary to miales swiatla mijania wlaczone? bo tylko one pozwalaja na dalsze inne wlaczanie swiatel, czyli np przeciw mgielnych

lukaszwaniek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 74
Rejestracja: 20 kwie 2007, 12:45
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: lukaszwaniek » 03 mar 2011, 18:07

Tak napięcie mierzyłem przy włączonych światłach i nie było a przejście między blaszką a bezpiecznikiem miernikiem ustawionym na piszczenie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga