Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.6 ABC] Oringi rur czynnika chłodniczego

ODPOWIEDZ
Disocare
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2016, 20:40

[B4 2.6 ABC] Oringi rur czynnika chłodniczego

Post autor: Disocare » 06 kwie 2017, 21:11

Witam, Mam dylemat moralny gdyż przychodzą ciepłe dni (no może nie dzisiaj) i przydała by się klimatyzacja sprawna lecz pech chciał, że czynnik poleciał do atmosfery a nieszczelność została. Sprawa jest taka, że potrzebował bym (oczywiście jako prośba) jakiejś rady, schematu bądź innej pomocy jak wymienić oringi od strony kabiny na przewodach zaznaczonych kolorem Czerwonym oraz Zielonym

Obrazek

Skłaniał bym się do tego zaznaczonego kolorem czerwonym ale jak już mogę wymienić to oba. Miał ktoś styczność z wymianą tego bez rozbierania połowy samochodu?
Prosił bym o pomoc :)

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4673
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Post autor: maciek889 » 06 kwie 2017, 21:16

Odkręcasz śrubkę zaznaczoną numerem 37 i będziesz mógł lekko odciągnąć przewody. Jeśli wyjmiesz obudowę filtra powietrza to powinieneś mieć nie najgorszy dostęp.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

Disocare
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8
Rejestracja: 18 lip 2016, 20:40

Post autor: Disocare » 06 kwie 2017, 21:46

Będzie trzeba spróbować bo jak nie to do jakiegoś magika który skasuje biednego człowieka na grube $$$.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga