Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B3]problem z radiem i światełkiem wew.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
crasher102
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 25 paź 2007, 00:21
Lokalizacja: Lubelskie

[80 B3]problem z radiem i światełkiem wew.

Post autor: crasher102 » 25 paź 2007, 00:35

Witam wszystkich serdecznie!

To mój pierwszy post na tym forum no i od razu prosze o pomoc. Zacznę więc od początku dzis a w zasadzie to już wczoraj około godz 22 zaczołem sobie zakładać nowe pokrowce na siedzenia w mojej B3 gdy założyłem już na dwa przednie to chciałem założyć na tylną kanapę i wtedy nie wiedzielm jak ją rozłożyć :oops: :oops: jeśli ktoś wie to proszę wyjaśnić no ale to nie jest ten najważniejszy proble więc jak już wspomniałem nie mogłem tego rozłożyć więć zaczołęm szukać jakiś zatrzasków itp otworzyłem bagażnik(myśląc ze może z tamtej strony)
i dotknołem tylko telko czegoś w samym rogu u góry przy siedzeniu i zapaliło mi się małe światełko w bagażniku (myślę że dotkonołem przewodu który idzie do głośnika) chciałęm wyłączyć to światełko zaczołem coś przy nim dłubać a tu nagle wyłączyło się a wraz z nim radio i wewnętrzne światło w samochodzie(to koło lusterka) i teraz nie chcą dziąłać :-( :-(
co robić??!! czy coś spaliłem? proszę o jak najszybszą pomoc
Ostatnio zmieniony 25 paź 2007, 00:55 przez crasher102, łącznie zmieniany 1 raz.

wladyslaw_w908
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 10
Rejestracja: 22 sty 2007, 21:37
Lokalizacja: turek

Post autor: wladyslaw_w908 » 25 paź 2007, 00:47

z twojego opisu wynika ze pleciał bezpiecznik nie znam dokłdnego opisu bezpiecznków więc ci nie powem który to ale napewno znajduje sie on w skrzynce bezpiecznikowej w komorze silnika pod szybą. co do tego światełka w bagażniku to najprawdopodobniej nie łączyła żaróweczka lub wyłącznik przy klapie, a wyłącza się ona automatycznie w momencie zamknięcia klapy bagażnika.
Aha jeszcze co do siedzeń ja mam audi 80 B2 i u mnie tylnie siedzenia wyciągaja sie w następujący sposób:
oparcie wystarczy złapać za dolną jego część i podnieść do góry ( u ciebie powinno być tak samo)
a dół ma odkręcany na dwie nakrętki 6 i wysuwam je w strone przodu ( śrubki umiejscowione są przy nogach ale nie wiem jak dokładnie jest u ciebie)

sedecznie pozdwiam i życzę miłej naprawy

Awatar użytkownika
crasher102
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 25 paź 2007, 00:21
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: crasher102 » 25 paź 2007, 00:53

bardzo dziękuję za pomoc!! Już nawet wiem który to bezpiecznik jest to numer 4 bo tak pisze tu na forum na tej rozkłądce a co do siedzenia to właśnie zauważłyłem że jakoś tak od spodu dało się podnosić ale bałem się zę coś jeszcze urwę:) ale teraz mam już pewność jeszcze raz dzięki pozdrawiam i dobranoc:D

jprokop
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 12
Rejestracja: 19 paź 2007, 19:41
Lokalizacja: Ząbki

Post autor: jprokop » 25 paź 2007, 20:04

Dokładny schemat bezpieczników w Audi 80 masz w dziale Download.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga