Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[sprzedawca] forumowicz lord17_1991

Tylko użytkownik tego forum!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mantix
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 129
Rejestracja: 27 sie 2008, 21:49

[sprzedawca] forumowicz lord17_1991

Post autor: mantix » 12 sty 2014, 00:01

Jak w temacie, piszę tego posta dla kolegów, którzy by mieli czasem ochotę jechać oglądać jego wspaniały samochód, 100% sprawny itd https://audi80.pl/s-audi-a6-c5-19-af ... t85898.htm. Straciłem przez tego kolesia cały dzień jazdy (800 km w dwie strony) i kasę na paliwo żeby dowiedzieć się na stacji diagnostycznej, że samochód na dzień dzisiejszy nie byłby dopuszczony do ruchu.Mianowicie założone jakieś ksenony bez poziomowania, bez sprysków, w kabinie regulacja świateł co przy biksenonie nie występuje. Oczywiście koleś uparcie twierdzi, że jemu to nie przeszkadza mimo tłumaczeń diagnosty, że może mi zostać odebrany dowód rejestracyjny przy ewentualnej podróży tym autem do domu no i niestety laweta. Kolejna sprawa to kolega sobie napisał w ogłoszeniu, że opłaty do połowy 2014 a tymczasem przegląd do początku lutego a oc do kwietnia(już zmienił, teraz ma na auto moto ogłoszenie). Już nie wspomnę o tym że osłona pod silnikiem zalana olejem zderzak przód innego koloru w aucie śmierdzi psem i pełna sierści.Były także dziwne wahania temperatury przy jeździe próbnej ( raz na blacie 90, za kilka chwil 60 i tak na zmianę) .
Ostatnio zmieniony 12 sty 2014, 21:25 przez mantix, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
lord17_1991
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 133
Rejestracja: 30 gru 2010, 14:23
Lokalizacja: Tomaszów Lub/Zamość

Post autor: lord17_1991 » 12 sty 2014, 13:27

jesteś człowieku po prostu nie poważny i wręcz śmieszny... jedynie co sie zgadza to POMYŁKA z moje strony co do badani technicznego na które i tak z ceny zchodziłem.. W aucie są założone ORYGINALNE lampy xenonowe helli (piszesz głupoty o jakimś bi-xenonie?) brak do nich spryskiwaczy tego nie ukrywałem , nigdy nie miałem problemów z policją i tak jak mówiłem, że to tak naprawde nie problem bo mozna sprzedać xenon i kupić zwykłe lampy! a na aukcji widać że brak sprysków i napisałem że posiada ksenon!

Olej na osłonie być może pozostałość po poprzednim silniku bo z tego nic nie wycieka, zresztą nie problem można zdjąć, a silnik nie myty!

W aucie nie śmierdzi nie ma żadnej sierści i żadne psy / koty nie były wożone!

Wskaźnik temp nie warjuje! do wymiany jest termostat o czym mowiłem przez tel, bo gdy tylko auto stanie w miejscu na jałowym, bądź wolniej jedzie temp się obniża.

Czemu nie wspomina pan o wizycie na stacji diagnostycznej i o tym w jaki stanie naprawdę jest auto prócz tego że nie posiada spryskiwaczy??

Na wydruku, który zabrał pan (na złość mi? ) tak naprawdę wyszło że auto jest w super stanie technicznym !

Ten stek bzdur wyssanych z palca tylko dlatego że się nie dogadaliśmy, bo panowie którzy przyjechali pozjadali wszystkie rozumy (szczególnie pana kolega) ,wszystko wiedzieli najlepiej , a brak spryskiwaczy i kończące sie w połowie lutego badanie techniczne było powodem przez który chcieli żebym zeszedł im z ceny 800 zł co jest śmieszne gdzie umawialiśmy się na 13 tyś bez negocjacji i z tą swiadomością panowie jechali - nie dogadaliśmy się, bo nie bede robił prezentów komuś, tylko dlatego, że przejechał prawie 400 km

Wydawał się pan poważnym człowiekiem ale zmieniam zdanie ! Brak słów..

[ Dodano: 2014-01-12, 13:33 ]
mantix pisze:przy ewentualnej podróży tym autem do domu no i niestety laweta
jaka laweta.. :roll: ?!

Jest pan nie poważny i zachowuje się pan jak dziecko, zawistnie w stosunku do mnie.
passat AHH + wtryski AHF + wirus by KOSTRZ

Diagnostyka VAG

Awatar użytkownika
mantix
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 129
Rejestracja: 27 sie 2008, 21:49

Post autor: mantix » 12 sty 2014, 21:05

Człowieku, po pierwsze po wjechaniu na stację diagnostyczną diagnosta na wstępie stwierdził, że auto na dzień dzisiejszy nie zostało by dopuszczone do ruchu, po drugie wycieki masz( miska z tyłu mokra), po trzecie diagnosta stwierdził, że hamulec się dziwnie zachowuje( może zapowietrzony, a może coś z pompą). Nie ukrywam, że zawieszenie i układ kierowniczy ok.Dokument potwierdzający badanie zabrałem, ponieważ ja za to płaciłem. Dlaczego ja mam Tobie robić prezenty, skoro Ty przyjechałeś nam pokazać autko z pustym bakiem, to już na wstępie zobaczyłem, że to auto nie miało z Tobą lekkiego życia : :-( .Filtr oleju, który ma kilka miesięcy też nie wygląda tak jak u Ciebie( jeszcze trochu i zaczął by rdzewieć).Po tym wszystkim, ja już naprawdę w nic nie wierzyłem, co Ty opowiadasz.Dokument z badania, nie wiem po co Ci potrzebny, skoro nie było na nim napisane jakie to auto, nie mówiąc już o numeracyjnych rejestracyjnych.Acha, zderzak według Ciebie też oczywiście był w kolorze reszty samochodu, ale przecież jak ktoś przyjedzie zobaczyć to przecież sam oceni.Nie piszę nic złośliwie, tylko nie lubię kłamliwych ludzi, a tym bardziej takich, którzy na forum zamieszczają ogłoszenie, gdzie to inni użytkownicy spodziewają się uczciwej oferty.To, że Tobie nie przeszkadza, że masz auto tak naprawdę nie zdolne żeby przejść przegląd techniczny nie znaczy, że innym też nie będzie przeszkadzało i jeżeli się pisze że opłaty do połowy roku a tak nie jest to jak Ciebie można poważnie traktować. To, że szyba od pasażera po otwarciu wymaga długiej interwencji ręcznej, żeby ją zamknąć też nie napisałeś w ogłoszeniu.
Było audi 80 b3
Jest a6 c5

Awatar użytkownika
lord17_1991
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 133
Rejestracja: 30 gru 2010, 14:23
Lokalizacja: Tomaszów Lub/Zamość

Post autor: lord17_1991 » 12 sty 2014, 23:18

Jeśli ktoś dzwoni to o wszystki mówię uczciwie(szyba , termostat ) i uczciwości oczekuję od innych, tak samo było w Twoim wypadku, tylko bez wzajemności.

Opłaty: spojrzałem na starą polisę która była do konca maja , ta jest do 15.04 i jak pisałem z pośpiechu , przez pomyłkę napisałem "opłaty do połowy przyszłego roku" co miał bym tym ugrać jak i tak każdy kupujący to zweyfikuje!?

Xenonu(oryginalny nie rzeźbiony ) nie montowałem ja , takie auto kupiłem sam nie miałem z racji braku spryskiwaczy nie przyjemności, na zdjęciach widać że ich nie ma. A TY robisz z tego wielki problem tylko dlatego żeby mnie oczernić na forum, to może CI ulży..

Szkoda czasu odpisywać, bo opowiadasz głupoty , nie mijasz się z prawdą ani nawet nie jesteś od niej daleki, po prostu kłamiesz.

Masz wątpliwości do mojej szczerości , a sam słowa nie wspomniałeś o konczącej się ważności butli gazowej i nie wiedział bym gdybym nie zapytał (w gre wchodziła zamiana) i śmiesz twierdzić że ja jestem nie szczery?

Robisz to tylko dlatego bo straciłeś gotówkę na paliwo i nie kupiłeś, oczekiwałeś, że zejdę 800 zł, bo masz krucho z gotówką, albo zamienie się za Twoje audi, stan Ci odziwo odpowiadał przy ogłądaniu jak najbardziej, a teraz odstawiasz przedstawienie - DZIECINIADA

Bądź poważny człowieku bo nie masz 15 lat.

Tyle ode mnie

[ Dodano: 2014-01-13, 16:34 ]
Auto sprzedane, konkretny, poważny kupujący - żadnych problemów bez pretensji.
passat AHH + wtryski AHF + wirus by KOSTRZ

Diagnostyka VAG

Awatar użytkownika
mantix
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 129
Rejestracja: 27 sie 2008, 21:49

Post autor: mantix » 13 sty 2014, 22:53

Naprawdę szkoda gadać, bez komentarza. Pozdrawiam.
Było audi 80 b3
Jest a6 c5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Polecam lub nie Klubowicza”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga