Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

UWAGA ! OSZUST ! --- ślepak

Tylko spoza Forum, np użytkownicy olx, allego itp!
adam1988audi

UWAGA ! OSZUST ! --- ślepak

Post autor: adam1988audi » 10 sty 2010, 12:58

witam

No i jestem następną ofiarą oszustw ślepak'a... ponad 2 miesiące temu zakupiłem od niego za pośrednictwem allegro zderzaki, wpłaciłem kasę na konto a po ponad 2 miesiącach nie ma ani zderzaków ani kasy... zgłosiłem do allegro sytuację ale jego to w ogóle nie ruszyło... Cały czas mówi że przesyłki zaginęły na poczcie... miał mi wysłać skan potwierdzenia nadania ale czekam już ponad miesiąc... miał napisać ile kosztowała wysyłka, a on nawet tego nie jest w stanie powiedzieć... miał w zeszły poniedziałek jak napisał wpłacić mi z powrotem pieniądze ale dzisiaj jest niedziela a pieniędzy nadal nie ma... nie odpisuje na pw na forum mimo że regularnie jest na forum... nie odpisuje na sms... spławia moje telefony... zresztą nie mam zamiaru do niego dzwonić i na kolejne koszty się narażać... Chciałem to jakoś delikatnie załatwić ale z tym chłopakiem się tak nie da... Pomimo komentarzy na allegro nie kupujcie od niego rzeczy nawet za złotówkę:/ ponad 2 miesiące mam zamrożoną kasę i nie wiem kiedy ją odzyskam i czy w ogóle odzyskam... Dlatego zdecydowanie go nie polecam:/ A z tego co czytałem nie jestem pierwszą ofiarą... Kupił sobie audi coupe a nie ma 150zł żeby oddać i mieć czyste konto?? Widzę że zero honoru...

pozdrawiam uczciwych użytkowników forum
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2012, 14:23 przez adam1988audi, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
gornik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3208
Rejestracja: 08 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gornik » 10 sty 2010, 13:42

Ślepak leci w kulki widzę, nie do pomyślenia sytuacje. Regularnie od ponad dwóch lat wysyłam paczki pocztą, min. dwie, trzy w tygodniu, a czasem i ponad dychę. Nigdy żadna nie zaginęła (jak jest PP taka jest), ale jeżeli jest kwit na paczkę, że poszła to jej pilnują.

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 10 sty 2010, 17:44

sprawa będzie wyjaśniona do końca NASTĘPNEGO tygodnia. Do tego czasu proszę bez zbędnych komentarzy i osądów. Będę miał do przedstawienia czarno na białym że mam racje!. Przyznaję sie kiedyś "robiłem" problemy i nie byłem w porządku ale to nie znaczy że w tym przypadku jest tak samo. Poza tym średnio wysyłam 3\4 paczki w miesiącu do chłopaków z ak80 i nie ma problemu. Dochodzą po 2\3 dniach i każdy zadowolony. Więc proszę o tydzień żeby ZAMKNĄC sprawe. I nie tylko kolega który kupił zderzaki jest w plecy ale także ja bo sprzedałem 2 zderzaki do audi w tym tylni od sporta a przedni z halogenami ZA 150 zl i zderzaki nawet do mnie nie wróciły a poczta powiedziała że z "zaginionymi" paczkami itp to do miesiąca czekać, a miesiąc minął i nic ;/

Awatar użytkownika
Kunik
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 789
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:41

Post autor: Kunik » 10 sty 2010, 18:11

A powiedz mi bo teraz się zaciekawiłem tą sprawą tamte halogeny jednak wróciły czy dokupiłeś bo domniemam że to są te które do mnie były wysłane ?

Awatar użytkownika
bloku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1935
Rejestracja: 21 lip 2007, 22:39
Imię: Michal
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Post autor: bloku » 11 sty 2010, 00:13

Cisnąc chłopaki cisnąć. Ja już nie mam sił na niego. Tyle razy tłumaczone że to na jego nie korzyść... Na PKAudi ma już zablokowane dział ogłoszeń. Także... Gdyby to był pierwszy...drugi...ale nie dziesiąty!!!

Awatar użytkownika
Kunik
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 789
Rejestracja: 21 cze 2007, 13:41

Post autor: Kunik » 11 sty 2010, 00:29

Ja już nic do ślepaka nie mam pieniądze oddał, tylko po prostu byłem ciekaw czy paczka do niego wróciła.

Awatar użytkownika
gornik
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3208
Rejestracja: 08 lip 2008, 00:15
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: gornik » 11 sty 2010, 02:22

ślepak pisze:sprawa będzie wyjaśniona do końca NASTĘPNEGO tygodnia. Do tego czasu proszę bez zbędnych komentarzy i osądów. Będę miał do przedstawienia czarno na białym że mam racje!. Przyznaję sie kiedyś "robiłem" problemy i nie byłem w porządku ale to nie znaczy że w tym przypadku jest tak samo. Poza tym średnio wysyłam 3\4 paczki w miesiącu do chłopaków z ak80 i nie ma problemu. Dochodzą po 2\3 dniach i każdy zadowolony. Więc proszę o tydzień żeby ZAMKNĄC sprawe. I nie tylko kolega który kupił zderzaki jest w plecy ale także ja bo sprzedałem 2 zderzaki do audi w tym tylni od sporta a przedni z halogenami ZA 150 zl i zderzaki nawet do mnie nie wróciły a poczta powiedziała że z "zaginionymi" paczkami itp to do miesiąca czekać, a miesiąc minął i nic ;/
Z tym, ze reklamacje można złożyć w przypadku przesyłki po 14 dniach roboczych.

Oj ślepak to nie piaskownica, za taką kasę kręcić wałki to kpina. Po tylu magicznych sytuacjach z wysyłką rzeczy, jestem za zablokowaniem możliwości wystawiania ogłoszeń i u nas na forum. A wy chłopaki czytajcie uważniej forum bo to nic nie kosztuje.

adam1988audi

Post autor: adam1988audi » 11 sty 2010, 15:03

no dobra ślepak ale kiedy ja kasę dostanę?? jestem kupującym zapłaciłem za towar więc oczekuje że go dostane... To już nie moja brocha że tak powiem czym ona dotrze do mnie... minęły ponad 2 miesiące od wpłaty i nic... więc oddaj chociaż kase:/

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 15 sty 2010, 18:52

Macie racje, to tylko i wyłącznie mi jest jest WSTYD i GŁUPIO ale tak jak zapowiedziałem wcześniej sprawa będzie na dniach zamknięta.

Awatar użytkownika
Kokolino
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3371
Rejestracja: 17 lut 2007, 12:39
Imię: Radomir
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Kokolino » 17 sty 2010, 10:51

Koledzy proszę pisać na temat.

adam1988audi

Post autor: adam1988audi » 20 sty 2010, 15:37

tak mijają kolejne dni... niby w tym tygodniu miało się wyjaśnić...

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 20 sty 2010, 23:04

bloku pisze:Póki co...zbanowany na PKAudi.pl
Tutaj, ślepak ma na razie zablokowany dostęp do działu ogłoszeń. Czekam na finał tej sprawy, by wtedy powziąć odpowiednie kroki.

Awatar użytkownika
ślepak
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 597
Rejestracja: 25 gru 2007, 17:53
Lokalizacja: Warendorf

Post autor: ślepak » 22 sty 2010, 15:55

Stosowny mail wysłany do kolegi adam1988audi

adam1988audi

Post autor: adam1988audi » 23 sty 2010, 11:46

a no wysłany...

Awatar użytkownika
IC69
Przyjaciele
Przyjaciele
Posty: 4800
Rejestracja: 05 sty 2007, 22:48
Imię: Irek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: IC69 » 23 sty 2010, 14:39

adam1988audi pisze:a no wysłany...
Wybacz Adam, ale te Twoje słowa niczego tu nie wyjaśniają. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Zablokowany

Wróć do „Polecam lub nie spoza forum”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl