Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.6 JK] Poszukiwacz zaginionej uszczelki

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Fahren
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2015, 18:28
Lokalizacja: Homburg

[B3 1.6 JK] Poszukiwacz zaginionej uszczelki

Post autor: Fahren » 19 paź 2015, 06:57

Od jakiegoś czasu jedna z uszczelek przy pompie (a mianowicie ta przy wyjściu na przewody wtryskiwaczy) zaczęła mi się dość konkretnie pocić ropą. Werdykt oczywisty - wymienić. I tu jest problem, bo w zaprzyjaźnionym sklepie motoryzacyjnym nie dało się ustalić, co to w katalogu w ogóle jest. Ot - nie ma takiej części. I tu rodzą się dwa pytania:

1) czy przypasuje uszczelka z pompy do 1.9? Szukajki użyłem, wyskoczyło mi tylko, że cała pompa z 1.9 TD się spasuje z 1.6 TD, ino coś poprzekładać z góry i dołu. A że ja turbiny nie mam - nie wiem, czy cała pompa się czymś różni.

2) mechanik - garażowiec był zdania, że te same silniki siedziały w golfach III - jest sens i tam szukać i dopasowywać?

Awatar użytkownika
MichałK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 104
Rejestracja: 09 lis 2007, 01:42
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: MichałK » 19 paź 2015, 17:52

Chodzi Ci o uszczelkę pod rozdzielaczem ? W katalogu Boscha na pewno występują wszystkie uszczelki , jak nie pojedynczo to w zestawie.

Awatar użytkownika
kikut104
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 118
Rejestracja: 29 kwie 2008, 16:30
Lokalizacja: Chełm Lubelskie

Post autor: kikut104 » 19 paź 2015, 20:54

1 467 010 059 uszczelki do 1.6 D kup w intercarsie

Awatar użytkownika
Fahren
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 22 sie 2015, 18:28
Lokalizacja: Homburg

Post autor: Fahren » 01 lis 2015, 10:01

Ok, wyszukałem (bo mam cholerne problemy z netem, odkąd mi go z domu ukradli) i jest zestaw bosch, ( http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... Items.html ), ale wyskoczył też zamiennik MONARK ( http://e-katalog.intercars.com.pl/#/pro ... Items.html ) na już teraz zaraz do wysłania, ino zamówić. I pytanie - czekać na boscha, czy monark wystarczy?

Awatar użytkownika
kyjo
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 877
Rejestracja: 23 wrz 2007, 11:01
Lokalizacja: RKR

Post autor: kyjo » 17 lis 2015, 09:35

z tego co widać na foto w Monark nie ma uszczelki nastawnika. poza tym czy kupisz tu czy tu to wzystko jedno. Tam gdzie ci cieknie odkręcasz tą trójkatną śrube i jest gruby oring. Wymiana prosta i bezproblemowa samemu w ciągu pół godziny, kupujesz nasadke na klucz i wymieniasz

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pompy wtryskowe i wtryskiwacze”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga