Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] montaż pompy AHH (107j) 11mm

MUNIOR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6165
Rejestracja: 16 lip 2007, 23:38
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MUNIOR » 26 maja 2016, 13:31

Tak to bywa z zakupionymi pompami ...najbardziej żal mi takich sprzedających ,jak widzę pompę całą pociapaną "znakami "z farby...takie "plomby " dla naiwnych ...znaczy ori nie ruszana,to musi być ok ...taaaak ,na pewno ....a w środku,nie mówię że zawsze ,ale nierzadko syf ,kiła i mogiła ,a w najlepszym przypadku pompa zastana i bez rozbierania nie ruszy ...ale "plomby "są ,to przeciaż najwazniejsze ,bo jeszcze jakiś spryciaż zakpupi i zechce rozebrać i uszczelnić ,albo wpadnie na szatński pomysł i zechce przełożyć swoje "zużyte " wnetrznosci ,do niej i potem zechce zwrócić ...nie ma tak dobrze , plomby muszą być ,to najważniesze ... No żal takich ludzi ,ale co zrobić ,są i tacy glupek_ Kiedyś przysłał mi gosciu do sprawdzenia ori nową 107 J bo odkupił od kogoś ,zalozył i nie mógł odpalić ...Faktycznie była nówka ,nigdy nie rozbierana,fabryczne "ciapki'' żółta farbą w miejscach które "ciapie '' fabryka ...niestety ktoś próbował odpalać auto na tej pompie "na sucho" ,nie zalewając jej wczesniej paliwem ,licząc na cud że sama zaciągnie paliwo ...i cud nie nastąpił ,sucha pompa nie ma prawa sama zaciągnąć paliwa i nie zaciagnęła ...zniszczył więc nową pompę...wszystko zatarte ,gładzie pozdzierane ...jednym słowem w środku wszystko nowe ,ale zniszczone nieodwracalnie , nowa pompa złom ,aż żal było patrzeć :( jedynie nastawnik był do uratowania.Podejrzewam,a w zasadzie to jestem pewien ,że w przypadku tej pompy , taka masakra nie powstała przy kręceniu rozrusznikiem....ktoś wpadł na "genialny " pomysł..."nie odpala ,to ciągniemy " i auto musiało być ciągane na "sznurku" dłuższą chwilę...chory pomysł kompletnego technicznego ignoranta .... efekt jak zwykle w takich przypadkach opłakany
Forum A6Klub i Audi80 oraz Motostacja i Multifonika

Awatar użytkownika
joandaw
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 840
Rejestracja: 27 sty 2010, 18:06

Post autor: joandaw » 26 maja 2016, 14:24

Tak ja Munior napisał różnie to bywa z używkami ja akurat dobrze trafiłem kupiłem za 450zł całą tylko wtyczka do zmiany była i jeden oring Auto odpaliło od strzała i pali jeżdzi do dziś
Ustawianie kątu troche nie konfortowe ale do zrobienia ;-) Ja akurat jestem zadowolony

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pompy wtryskowe i wtryskiwacze”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga