Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi Cabrio 2.8 - dirtydiana

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
dirtydiana
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 157
Rejestracja: 29 lis 2015, 13:53

Audi Cabrio 2.8 - dirtydiana

Post autor: dirtydiana » 17 lip 2016, 13:26

Hej,
chciałem się pochwalić i przedstawić wam drodzy forumowicze mój nowy nabytek rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl rotfl

Po dość długich poszukiwaniach i oględzinach kilku sztuk w końcu udało się kupić auto.
Trochę informacji:
- typ Cabrio
- Silnik AAH 2.8
- Elektryczny dach - granatowy
- Elektryczne szyby i lusterka
- Poduszka kierowcy
- Wspomaganie
- ABS
- Centralny zamek
- Granatowa skórzana tapicerka
- Podgrzewane fotele
- Drewniane dekory
- Rod produkcji 1994

-Auto moim zdaniem w ładnym stanie, są drobne detale do poprawki takie jak matowa tylna szyba, do poprawek lewy błotnik, brak częściowego podświetlenia, uszkodzona popielniczka ( najgorsza usterka - wiem :p ) itd itd

- Auto mierzyłem czujnikiem i jest całkiem ok, widać, że ktoś coś wcześniej działał lakierniczo, ale w granicach rozsądku - zabetonowana szpachlą to ona nie jest :). Pod maską oryginał tak samo jak środek, wszystkie spinki, uszczelki na miejscu włącznie z trójkątem, kompresorkiem workiem na narty czy dojazdówką. Autem wracałem na kołach 150 km w mega ulewie i było sucho :)

- Samochodzik kupiłem jako weekendowy projekt na lata więc powoli będziemy przywracali audi do oryginalnego stanu - Z oglądanych wcześniej 5 sztuk była najciekawsza i zdecydowanie najmniej "schamiona" - więc jako baza myśle super.

- Podłoga bardzo ładna zero rdzy podobnie jak na nadwoziu - brak korozji. Jedzie prosto, odpala skręca i hamuje :D

- Sprawdzałem kody wyposażenia i oryginalnie było to granatowe 2.8 cabrio w manualu - a nie lanos 1.5 - czyli jest dobrze :)

- PS JAK SPRAWDZIĆ WERSJE TAPICERKI ??? -TO TAK NA MARGINESIE
- Jak zacznę się bawic autem w czyszczenie polerowanie i robienie na igiełke to zrobie wiecej fotek z tzw. zabawy z autem :) ;-)

- PS2 ( NIE KONSOLA ) mam nadzieje, że zadomowie się na forum i będziemy mogli się powymieniać doświadczeniami na temat naszych furmanek.

- Pozdrawiam Kuba 8-)

Awatar użytkownika
orsa_83
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 686
Rejestracja: 14 gru 2011, 01:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: orsa_83 » 18 lip 2016, 17:08

Nie obraź się ale napisałeś, że chcesz się pochwalić, a wrzuciłeś dwa takie same, kiepskiej jakości, zdjęcia. Jedno z drugim ma niewiele wspólnego, więc z niecierpliwością czekam na porządną galerię.
Jest :arrow: Coupe Quattro 8B 1992 2.8 AAH
Było :arrow: Cabrio 8G 1996 2.6 V6
Było :arrow: Limo 8C 1991 2.3 NG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga