Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 80 cabrio 2.8 ] po 5 latach powrót do przeszłości :)

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
dyras
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 504
Rejestracja: 02 lis 2008, 15:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: dyras » 13 maja 2016, 14:48

quick pisze:Czepiam się bo auto z fajnym kolorem i silnikiem oraz rokiem wydania a będzie (?) mieć a'la M3 na klapie mysli_ Nie było jeszcze na forum cabrioleta w czerwieni zrobionego tak aby przejrzeć galerię.. A wystarczy tylko gleba i koło :-)
Więc mam nadzieję, że to na brelok ;-)
Nie to żebym się czepiał, ale ktoś sobie zarzuci znaczek rs2 a ktoś ringi na zegary.
Kwestia gustu.

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 13 maja 2016, 17:55

Uważam, że nietrafione porównanie. RS2/M3 wskazują na lepsze (w szeroko rozumianym tego słowa znaczeniu) auto a ringi to tylko dodatek nic nieoznaczający.

Awatar użytkownika
Chopin30
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 33
Rejestracja: 24 cze 2010, 23:07
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Chopin30 » 17 maja 2016, 00:40

Jeszcze nie zamontowałem bo mi w głowie na mieszkaliście. Zamysł był taki, ze ebmblemat miał sie znaleźć na grillu. Mysle jeszcze o lusterkach z rs2 i o swapie na na ABY ;) wiec znaczek tak czy siak sie przyda :) mysle ze tylu jest zwolenników co przeciwników takich zabiegów. Jak kolega wczesniej wspomniał, jedni lubią ringi w zegary drudzy emblematy ;). Narazie auto jest w pełnym oryginale ;)

Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 17 maja 2016, 11:44

Chopin30 pisze:Jeszcze nie zamontowałem bo mi w głowie na mieszkaliście. Zamysł był taki, ze ebmblemat miał sie znaleźć na grillu. Mysle jeszcze o lusterkach z rs2 i o swapie na na ABY ;) wiec znaczek tak czy siak sie przyda :) mysle ze tylu jest zwolenników co przeciwników takich zabiegów. Jak kolega wczesniej wspomniał, jedni lubią ringi w zegary drudzy emblematy ;). Narazie auto jest w pełnym oryginale ;)
i tak bym to auto zostawił i cieszył się użytkowaniem ewentualnie zawias i dobre koło i nic wiecej nie ruszać ;-)
:!: CZĘŚCI DO AUDI B4 CABRIOLET COUPE - POTRZEBUJESZ CZEGOŚ PISZ :!:
POSZUKUJESZ CZĘŚCI DO AUDI 80 CABRIO/COUPE - NAPISZ PW

Radoslavsky
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 01 lis 2014, 09:54
Lokalizacja: WuWuA

Post autor: Radoslavsky » 23 maja 2016, 10:27

Widziałem przypadkiem auto na żywo :) W ubiegłym tygodniu na Modlińskiej w Jabłonnie i prezencja jest nienaganna. Tak trzymać okok

Awatar użytkownika
Chopin30
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 33
Rejestracja: 24 cze 2010, 23:07
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Chopin30 » 25 maja 2016, 17:39

Bardzo mi miło, że auto sie podoba ;) rotfl często latam na tej trasie ;) nasielsk--->warszawa. Nad zawiasem tez mysle. Narazie w pierwszej kolejności musze zrobic fotele. Macie jakiegoś ogarniętego tapicera? Mysle nad tym zeby fotele zrobic w Tapwidzie, bo juz gadalem z właścicielem jak robiłem dach i wymyśliliśmy zeby zmienic wszystkie wierzchne czesci skory i doszyć sie do reszty. Podobno nie bedzie widać śladu i to za 400zl od fotela. Jest tez firma w Lubinie ale tam chcą po 800zl za fotel zrobiony w całości, i tak sie zastanawiam. Moze jakiś tapicer z okolic Warszawy jest wam znany? Oczywiście interesuje mnie tylko opcja zrobienia foteli jak w oryginale bez żadnych czerwonych przeszyc itp.

Awatar użytkownika
orsa_83
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 686
Rejestracja: 14 gru 2011, 01:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: orsa_83 » 30 maja 2016, 22:38

wysio pisze:
Chopin30 pisze:Jeszcze nie zamontowałem bo mi w głowie na mieszkaliście. Zamysł był taki, ze ebmblemat miał sie znaleźć na grillu. Mysle jeszcze o lusterkach z rs2 i o swapie na na ABY ;) wiec znaczek tak czy siak sie przyda :) mysle ze tylu jest zwolenników co przeciwników takich zabiegów. Jak kolega wczesniej wspomniał, jedni lubią ringi w zegary drudzy emblematy ;). Narazie auto jest w pełnym oryginale ;)
i tak bym to auto zostawił i cieszył się użytkowaniem ewentualnie zawias i dobre koło i nic wiecej nie ruszać ;-)
Zgadzam się z Wysiem. Co najwyżej gleba i koło jeśli Cię w ogóle najdzie na takie zmiany.

Co do samego samochodu to prezentuje się świetnie z zewnątrz oklasky Fotek środka się nie doszukałem rotfl Drobnostki typu antena czy dolna listwa drzwi pasażera ogarniesz z czasem, jeśli oczywiście przeszkadzają Ci takie detale.
Jest :arrow: Coupe Quattro 8B 1992 2.8 AAH
Było :arrow: Cabrio 8G 1996 2.6 V6
Było :arrow: Limo 8C 1991 2.3 NG

Jankes1614
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 47
Rejestracja: 08 maja 2016, 01:16
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Jankes1614 » 04 cze 2016, 23:08

Śliczna :-) a emblemat sobie na serio daruj :-)

Awatar użytkownika
Chopin30
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 33
Rejestracja: 24 cze 2010, 23:07
Lokalizacja: Nasielsk

Post autor: Chopin30 » 29 sie 2016, 18:46

Witajcie. Ostatnio byłem znowu w Lublinie w tapwidzie na poprawieniu podsufitki. Trzeba przyznać że Panowie zrobili konkretną poprawkę. Jedyny minus to to, ze na szybie odgniata sie szef po całej długosci szyby. Wrzuce fotki jutro jak wygląda podsufitka i szyba. Teraz będę walczył z fotelami. Może ktoś z was ma jakiegoś ogarniętego tapicera, który doszyłby sie do boków foteli? Najlepiej z okolic warszawy. Chodzi o wymiane wierzchniej części fotela. Emblematu nie założyłem, myśle o zmianie zderzaka i lusterek z rs2. Wtedy mógłbym założyć z większym spokojem :)

Radoslavsky
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 49
Rejestracja: 01 lis 2014, 09:54
Lokalizacja: WuWuA

Post autor: Radoslavsky » 30 sie 2016, 10:57

Jakiś czas temu robiłem rekonesans w temacie ogarnięcia skór w swoim cabie i jak już będę coś grzebał to raczej zdecyduje się na nich: http://www.4drive.pl/index.php/pl/. Widać ciekawe portfolio i byłem na miejscu zobaczyć parę prac.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga