Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[all] Uszczelki do soczewek bądź zaspolonych

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zarzycki1993
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 70
Rejestracja: 17 gru 2011, 17:07
Lokalizacja: Łuków
Kontakt:

[all] Uszczelki do soczewek bądź zaspolonych

Post autor: zarzycki1993 » 26 wrz 2016, 19:57

Witam klubowiczów. Jest problem który strasznie denerwuje zly_ otóż posiadam lampy soczewkowe w średnim stanie. staram się je doprowadzić do stanu igła ale jest pewien problem. o ile udało się dorobić uchwyty do ułamanych odbłyśników drogowych i uchwyty obudowy lampy i udało się napylić oba odbłyśniki to lampy mi strasznie parują. na początku pomyślałem uszczelnię szkło silikonem. potem posmarowałem jeszcze zaślepki. po pewnym czasie lampy znowu zaparowały. podczas demontażu oryginalne uszczelki się zniszczyły. nie dało się ich zreanimować i szkło włożone jest na silikon. lampy dalej parują i nie wyglądają estetycznie w miejscu postojówek tj na rogu przy błotniku. czy jest jakiś sposób na dorobienie uszczelek? jeśli tak to z czego. obstawiam że nie są one już dostępne w sprzedaży. gdzie jeszcze może dostawać się woda? zazwyczaj parują po umyciu. pozdrawiam i proszę o podpowiedzi.

Awatar użytkownika
VinCe
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 263
Rejestracja: 01 lip 2011, 22:07
Lokalizacja: Marki
Kontakt:

Post autor: VinCe » 28 wrz 2016, 22:48

nie tak dawno były jeszcze dostępne w aso, więc sie dowiedz. a jeśli nie ma to na pewno są w audi tradition.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga