Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi 8G cabrio V6 by POOREK

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 29 wrz 2014, 22:31

Prywatne chłopaków z vag rawa byli dwoma caba mi golf 3 z przyciemnione mi przednim lampami tez miałem być ale impreza siostry mi wypadł 40 urodziny i siła wyższa
Audi B4 2,8 AAH/AFC Cabrio '94 r. - Yes-t :)
.... - jeszcze parę innych CCCO ale mniej niz 3 m-c
Audi S6 C4 4,2 Quattro Avant 97r. - było
Audi A4 B5 2,5TDI Avant model S4 S-line-było
Audi 80 B4 1,9 TDI 1Z Avant wirus by Digtronik - było :/
"moja Audica budzi emocje niczym dobra szpryca"

Awatar użytkownika
wysio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 625
Rejestracja: 13 cze 2009, 08:10
Lokalizacja: Lublin

Post autor: wysio » 09 paź 2014, 20:59

http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... 191e52d873

badanie rynku ?? czy się znudziło auto :D ?
:!: CZĘŚCI DO AUDI B4 CABRIOLET COUPE - POTRZEBUJESZ CZEGOŚ PISZ :!:
POSZUKUJESZ CZĘŚCI DO AUDI 80 CABRIO/COUPE - NAPISZ PW

michalo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 285
Rejestracja: 28 maja 2012, 09:57

Post autor: michalo » 09 paź 2014, 21:48

wysio pisze:http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... 191e52d873

badanie rynku ?? czy się znudziło auto :D ?
powodzenia w sprzedaży <mikolaj> kiedyś będzie tyle warte....

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 09 paź 2014, 23:25

michalo pisze:
wysio pisze:http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... 191e52d873

badanie rynku ?? czy się znudziło auto :D ?
powodzenia w sprzedaży <mikolaj> kiedyś będzie tyle warte....
już jest tyle warte ... nie dalej jak na wiosnę Wysio sprzedał swoje za podobne pieniądze.

Sprawdź sobie na mobile.de po ile takie sztuki stoją - właściwie te auta w uczciwym stanie juz nie tanieją.
Audi B4 2,8 AAH/AFC Cabrio '94 r. - Yes-t :)
.... - jeszcze parę innych CCCO ale mniej niz 3 m-c
Audi S6 C4 4,2 Quattro Avant 97r. - było
Audi A4 B5 2,5TDI Avant model S4 S-line-było
Audi 80 B4 1,9 TDI 1Z Avant wirus by Digtronik - było :/
"moja Audica budzi emocje niczym dobra szpryca"

michalo
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 285
Rejestracja: 28 maja 2012, 09:57

Post autor: michalo » 10 paź 2014, 06:29

stawsz pisze:
michalo pisze:
wysio pisze:http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... 191e52d873

badanie rynku ?? czy się znudziło auto :D ?
powodzenia w sprzedaży <mikolaj> kiedyś będzie tyle warte....
już jest tyle warte ... nie dalej jak na wiosnę Wysio sprzedał swoje za podobne pieniądze.

Sprawdź sobie na mobile.de po ile takie sztuki stoją - właściwie te auta w uczciwym stanie juz nie tanieją.
w Niemcowni pewnie tak.... u nas jednak inny rynek jest. Tak czy inaczej powodzenia <piwo> pamiętam ile za swojego caba dałem i jak widzę ceny w PL to <buu>

Awatar użytkownika
quick
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1133
Rejestracja: 17 sie 2009, 10:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: quick » 10 paź 2014, 07:52

michalo pisze:
wysio pisze:http://olx.pl/oferta/sliczne-audi-80-ca ... 191e52d873

badanie rynku ?? czy się znudziło auto :D ?
powodzenia w sprzedaży <mikolaj> kiedyś będzie tyle warte....
Z tego co widzę to co najmniej drugie podejście do sprzedaży. Lub też odświeżenie ciągle pierwszej oferty.

Awatar użytkownika
POOREK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 77
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:23
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » 10 paź 2014, 11:01

quick, dokładnie, odświeżenie oferty ;-) Jeśli chodzi o sprzedaż i powód, to od razu piszę że to tylko ogłoszenie. Sam nie wiem czy do końca chcę sprzedać, ale trochę... ale... powoli na szczęście, dopada mnie po prostu starość :mrgreen: Jak się nie sprzeda to zostaje u mnie :!: Nie mam jakiegoś gigantycznego parcia, jeśli pojawi się kupiec to wtedy będziemy myśleć, najwyżej zrealizuje kolejne motoryzacyjne marzenia, albo całkowicie się od pasji na trochę odetnę ;-) michalo, kwestia ceny jest personalna dla każdego jak widzisz, każdy wycenia indywidualnie, tak samo jak każdy z nas indywidualnie widzi rynek. Jeśli coś jest dla Ciebie warte określonych pieniędzy ze względu na to jak widzisz rynek, to wtedy jesteś tym zainteresowany, proste. Jeśli nie to twierdzisz że ktoś jest wariatem. Ja już się z różnymi cenami spotkałem i po prostu tego nie neguję, cena jest ceną. A możliwa sprzedaż, możliwą sprzedażą w zależności jak dużo osób myśli tak jak Ty. Kolejna sprawa to kupiec. Tak jak ja dwa lata temu przewaliłem masę ofert w poszukiwaniu czarnego polifta i V-ki, tak samo tutaj. Jeśli nabywca się znajdzie, to będzie to konkretny kupiec z konkretnymi preferencjami gotowy zapłacić takie pieniądze lub nie. W większości przypadków po takie auto nie przyjeżdża przypadkowa osoba i każdy z Nas o tym dobrze wie. Na cabrio po dziś dzień nie mogę się napatrzeć i każda wizyta na fotelu kierowcy daje mi banan na twarzy. Cieszę się z posiadania i z tego że stoi w garażu i na mnie czeka, a kiedy wsiadam wstępuje we mnie błogi stan, jakbym był w swoim innym świecie. Ale z biegiem czasu nawet mimo jego wyjątkowości, auto coraz mniej wnosi do życia i inne rzeczy stawiamy na pierwszych miejscach mając 19, 22, 25, 29 czy 35 lat. I takie oto są moje dwie strony medalu ;-) Sam nie sądziłem że kiedyś to napiszę <urodziny>
Ostatnio zmieniony 11 paź 2014, 01:34 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
stawsz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 342
Rejestracja: 16 lut 2014, 19:24
Lokalizacja: Rawa Maz.

Post autor: stawsz » 10 paź 2014, 21:28

POOREK pisze:quick, dokładnie, odświeżenie oferty ;-) Jeśli chodzi o sprzedaż i powód, to od razu piszę że to tylko ogłoszenie. Sam nie wiem czy do końca chcę sprzedać, ale trochę... ale... powoli na szczęście, dopada mnie po prostu starość :mrgreen: Jak się nie sprzeda to zostaje u mnie :!: Nie mam jakiegoś gigantycznego parcia, jeśli pojawi się kupiec to wtedy będziemy myśleć, najwyżej zrealizuje kolejne motoryzacyjne marzenia, albo całkowicie się od pasji na trochę odetnę ;-) michalo, kwestia ceny jest personalna dla każdego jak widzisz, każdy wycenia indywidualnie, tak samo jak każdy z nas indywidualnie widzi rynek. Jeśli coś jest dla Ciebie warte określonych pieniędzy ze względu na to jak widzisz rynek, to wtedy jesteś tym zainteresowany, proste. Jeśli nie to twierdzisz że ktoś jest wariatem. Ja już się z różnymi cenami spotkałem i po prostu tego nie neguję, cena jest ceną. A możliwa sprzedaż, możliwą sprzedażą w zależności jak dużo osób myśli tak jak Ty. Kolejna sprawa to kupiec. Tak jak ja dwa lata temu przewaliłem masę ofert w poszukiwaniu czarnego polifta i V-ki, tak samo tutaj. Jeśli nabywca się znajdzie, to będzie to konkretny kupiec z konkretnymi preferencjami gotowy zapłacić takie pieniądze lub nie. W większości przypadków po takie auto nie przyjeżdża przypadkowa osoba i każdy z Nas o tym dobrze wie. Na cabrio po dziś dzień nie mogę się napatrzyć i każda wizyta na fotelu kierowcy daje mi banan na twarzy. Cieszę się z posiadania i z tego że stoi w garażu i na mnie czeka, a kiedy wsiadam wstępuje we mnie błogi stan, jakbym był w swoim innym świecie. Ale z biegiem czasu nawet mimo jego wyjątkowości, auto coraz mniej wnosi do życia i inne rzeczy stawiamy na pierwszych miejscach mając 19, 22, 25, 29 czy 35 lat. I takie oto są moje dwie strony medalu ;-) Sam nie sądziłem że kiedyś to napiszę <urodziny>
dobrze napisane , szkoda że w tej wyliczance wiekowej łapę się juz na tą ostatnią liczbę choć sądzę, że aż tak bardzo sie to nie zmienia jak piszesz :-P <ok> ... przynajmniej u mnie l
Audi B4 2,8 AAH/AFC Cabrio '94 r. - Yes-t :)
.... - jeszcze parę innych CCCO ale mniej niz 3 m-c
Audi S6 C4 4,2 Quattro Avant 97r. - było
Audi A4 B5 2,5TDI Avant model S4 S-line-było
Audi 80 B4 1,9 TDI 1Z Avant wirus by Digtronik - było :/
"moja Audica budzi emocje niczym dobra szpryca"

Awatar użytkownika
KORU
Audi 80 Klub
Audi 80 Klub
Posty: 910
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:32
Lokalizacja: EPWR

Post autor: KORU » 12 paź 2014, 23:29

Dajcie spokój z tymi cenami. :-P Przeglądając ogłoszenia natrafiłem na takie jedno cabrio z 1997 roku za 25 000 zł. Silnik 2.8 V6 bez komputera pokładowego, termometru, na dodatek automat, a cała reszta seryjna. Co z tego że od dealera i że ma subwoofer Nokia. Niektórzy to myslą że jakiś unikat sprzedają. Za taką kwotę to mogę sobie poliftowe S8 D2 kupić. Zresztą widać jakie są ceny, gościu krzyczy 18 000 za cabrio z 92 roku z 2.3 pod maską. :roll: Klasyk czy nie dla mnie Cabrio zawsze będzie wyglądać młodo. Póki co to szukam dalej. :-) Rozumiem że zadbane modele się ceni, ale bez przesady. Bez nerwów koledzy. ;-)

Awatar użytkownika
POOREK
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 77
Rejestracja: 29 maja 2012, 11:23
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » 23 sie 2016, 00:03

Nie mam chyba dostępu do giełdy więc wrzucam ogłoszenie tutaj, jakby ktoś coś to zapraszam :-)

http://olx.pl/i2/oferta/sliczne-audi-80 ... h5L0N.html

Jeśli zostanie na forum to przewiduje mały rabacik ;-)

Pozdrawiam :-)

Rafal83
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 29 wrz 2016, 13:26

Post autor: Rafal83 » 02 paź 2016, 11:49

Widzialem to Cabrio jakies 2 lata temu w Pionkach (tez jestem z Pionek).
Ja prawdopodobnie bede czegos szukal po nowym roku (wiosna/lato) cabrio jako auto urlopowe, wiec jak sie nie sprzeda to kto wie moze sie skusze na Twoje.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga