Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi 80 B4 2.0 ABK Sedan Ratunek :)

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
Awatar użytkownika
cieslarmarek
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 22
Rejestracja: 22 paź 2016, 17:33
Lokalizacja: Brenna

Audi 80 B4 2.0 ABK Sedan Ratunek :)

Post autor: cieslarmarek » 16 mar 2017, 21:43

Witam, jako że po kupnie każdego samochodu zawsze utożsamiam się z jego forum, tak też będzie tutaj. Po sprzedaży mojego pierwszego auta (FORD Focus mk1 2000r) szukałem czegoś wytrzymalszego , niemieckiego i zarazem z dosc duzym prześwitem poniewać mieszkam wysoko w górach... i tak szukałem szukałem , celowałem w audi a4 q quattro.. LEcz nagle w mojej miejscowości pojawiła się ona.. Audi 80 2.0 ABK w gazie sedan kolor LY3H za symboliczną kasę ze stukającą panewką.. Po wielu telefonach uznałem ze podejmę sie zrobienia takiego autka na cacy tym bardziej że od zawsze 80 mi się podobała i jest to wg mnie model z najlepszych lat audi..

Tak się zaczęło:
Obrazek
Obrazek

Potem już holowanie do domu ponieważ uznałem że każde uderzenie panewki pogarsza sytuację, oto zdjęcie z holowania wszystkim (mam nadzieje) dobrze znanym 'ciapkiem':
Obrazek

Tutaj już na placu przed garażem:
Obrazek
I od razu zabrałem się za wyciąganie silnika:
Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek


Na dzień dzisiejszy wał w szlifie, uszczelki wszystkie zamówione, głowica w planowaniu, pierścieni prawie nie było mimo zapewnień poprzedniego właściciela że nie bierze grama oleju oklasky .. Myślę , że może kogoś zaciekawi moj post, chciałem w nim przedstawić swoją sytuację, bardzo będę szczęścliwy jak złożę silnik i wszystko będzie grać, wtedy wezmę się za malowanie zderzaka w kolor i inne wizualne rzeczy..Ucze się jako technik pojazdów samochodowych i lubie takie rzeczy. Chyba nie odbiegłem od tematu forum i jestem w dobrym miejscu z dobrym postem. To tyle :) Pozdrawiam wszystkich

Bardzo proszę o przeniesienie tematu ponieważ pomyliłem się ... :(

Awatar użytkownika
damian_xyz
Moderator
Moderator
Posty: 656
Rejestracja: 10 wrz 2007, 15:34
Imię: Damian
Model: Inny
Nadwozie: Cabrio
Silnik: 1.3 FY
Lokalizacja: Siedlce
Kontakt:

Post autor: damian_xyz » 17 mar 2017, 13:58

cieslarmarek pisze:Bardzo proszę o przeniesienie tematu ponieważ pomyliłem się :( ...
Przeniosłem

Awatar użytkownika
xRead
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 375
Rejestracja: 22 cze 2016, 11:32
Imię: Dawid
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABK
Lokalizacja: Legnica

Post autor: xRead » 17 mar 2017, 14:37

Szacunek za chęci :) Fajnie jest coś uratować, czekam na dalsze etapy prac. Powodzenia

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga