Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[All] Wygłuszenie wnętrza matą bitumiczną

ODPOWIEDZ
Zmru
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 25
Rejestracja: 03 wrz 2015, 23:09
Imię: Patryk
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Pomorze

[All] Wygłuszenie wnętrza matą bitumiczną

Post autor: Zmru » 29 cze 2017, 23:15

Witam, robię remont silnika i wnętrza i zdecydowałem, że przy okazji wymięnie wygłuszenie, bo poprzednie zgniło. Chcę wygłuszyć podłogę i drzwi i w tym celu kupiłem taśmę dekarską bitumiczną. Trochę naczytałem się na forum, że ludzie coś takiego robili zamiast kupować profesjonalne maty wygłuszające, ale nikt chyba nie napisał czy to coś dało. Jak myślicie, zda to egzamin? Nie będzie to za ciężkie dla drzwi? Na drzwi chcę nakleić tylko troche pasków ile się da na blachę tak, żeby nie haczyła o to szyba przy opuszczaniu. chcę tym wykleić całą podłogę i ten kawałek pod kanapą i na to dać jeszcze filc i kauczuk izolacyjny. Tylko że drogo wyjdzie sama ta taśma, bo za rolkę 1m2 tej taśmy dałem 50 zł (taniej niż za profesjonalne do wygłuszania), a potrzebuję na to wszystko 6m2. Opłaca się? To jest niby taśma uszczelniająca i czy ona nadaje sie do wygłuszenia? Z góry dzięki za odpowiedź :-)
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2017, 19:41 przez Zmru, łącznie zmieniany 1 raz.

UFOtm
Moderator
Moderator
Posty: 1240
Rejestracja: 23 lis 2006, 00:23
Imię: Michał
Model: Inny
Nadwozie: Coupe quattro
Silnik: 2.8 AAH
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: UFOtm » 03 wrz 2017, 19:37

też to robiłem paskami taśmy soundband, robiłem tylne błotniki od wewnątrz i drzwi pod tapicerką oraz nogi kierowcy i pasażera
2.8 AAH >>> 4.2 AHC

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i tapicerka”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga