Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] Pomoc przy sterowniku

ODPOWIEDZ
karolns10
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2017, 21:25

[B4 1.9 1Z] Pomoc przy sterowniku

Post autor: karolns10 » 18 paź 2017, 21:55

Witam ,mam taki problem iż w mojej audi centralny zamek chodził bez problemu z pilota również , ale miałem tylko jeden pilot który zgubiłem wiec kupiłem nowy sterownik żeby go zmienić ,lecz gdy odkręciłem schowek pod kierownica normalnie się przeżegnałem . Zobaczyłem tam prace jakiegoś Janusza elektryka , który dołożył sterownik alarmu i cały system .(zapomniałem wspomnieć ze po podpieciu klemy dwa dni temu alarm mi się uzbroił i cały czas migały kierunki wiec musiałem coś zrobić by autem się poruszać wiec wypielem kostkę ze sterownika) .Ale do rzeczy ,dzisiaj się wziąłem za delikatny porządek i powycinałem to co mogłem ze starego sterownika . I teraz został mi sam sterownik od centralnego który domyka mi drzwi z kluczyka .lecz chciałem zanotować sterownik z pilota i moje pytanie czy wycinam ten stary i łącze według schematu czy można się do niego wpiąć po prostu ? Zdjęcia dołączam
Obrazek

Obrazek

Obrazek

A jeszcze dodam ze do sterownika centralnego ,którego otwieram z kluczyka przychodzą tylko dwa przewody z drzwi brązowy i niebieski +12 budzą 0V (zależne od otwierania i zamykania drzwi ) No i zasilanie samego sterownika + 12 V i masa na normalnie otwarte styki .
Obrazek

Awatar użytkownika
Krzysiek 84
Junior Admin
Junior Admin
Posty: 5442
Rejestracja: 03 cze 2010, 23:36
Imię: Krzysiek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Olecko

Post autor: Krzysiek 84 » 19 paź 2017, 06:56

karolns10, _powitania

karolns10
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2017, 21:25

Post autor: karolns10 » 19 paź 2017, 17:53

Rozumiem ,ale nie ma się czym chwalić ,wiec odpuściłem . Jak na tamte lata bardzo fajna i jeżeli dostał bym ja w lepszym stanie to pobawił bym się z nią chętnie .A tak to tylko ,na dojazdy do pracy i myślałem ze może ktoś by pomógł ,ale dzisiaj siądę do tego na spokojnie i spróbuje to zrobić . Możliwe ze jeszcze w tym temacie kiedyś napisze o swojej audi ,bo jakoś czuje sentyment do tego ładnego projektu inżynierów ;) pozdrawiam. Jeszeli ktoś by mogl mi coś doradzić to proszę

Awatar użytkownika
kamsta
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 664
Rejestracja: 25 sty 2013, 11:05
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: kamsta » 19 paź 2017, 21:20

Witaj
Źle kolega zrozumiał uwagę kolegi Krzyśka. Chodzi o to byś się z nami przywitał w odpowiednim dziale. Imię ile kolega lat sobie liczy i skąd pochodzi.
Co do tematu to czytam że jest jakiś misz masz w kabelkach. Więc na moje oko dobrze by było usunąć starą centralkę wraz z instalacją i nową połączyć od podstaw.
1z, komp 16 bit made by kostrz, wtryski 0,210, egr out, kat out, wolna odma, skrzynia een. Co dalej czas pokaże.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga