Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] Środek Liqui Moly Diesel Spulung

ODPOWIEDZ
rafal_sz85
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 38
Rejestracja: 09 lip 2010, 23:08

[B4 1.9 1Z] Środek Liqui Moly Diesel Spulung

Post autor: rafal_sz85 » 10 lis 2017, 14:30

Witam, stosował ktoś środek Liqui Moly Diesel Spulung 2666 do czyszczenia wtryskiwaczy ? Ciekaw jestem jakie są efekty po jego zastosowaniu czy środek pomaga czy może bardziej szkodzi jeśli ktoś miał styczność z tym preparatem jestem ciekaw opinii ?
Ostatnio zmieniony 10 lis 2017, 17:24 przez rafal_sz85, łącznie zmieniany 1 raz.

MUNIOR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6165
Rejestracja: 16 lip 2007, 23:38
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MUNIOR » 10 lis 2017, 17:17

stosował ktoś środek Liqui Moly Diesel Spulung 2666 do czyszczenia wtryskiwaczy ? Ciekaw jestem jakie są efekty po jego zastosowaniu
Nie ma żadnych efektów ....nie wiesz w cuda ...nie ma takiego preparatu który naprawia wtryski ....a jak są w kiepskim stanie , nie trzymają parametrów , to żadne preparaty "czyszczące " im na pewno nie pomogą ;-)
Forum A6Klub i Audi80 oraz Motostacja i Multifonika

jarek197
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 23
Rejestracja: 17 wrz 2016, 10:31
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: jarek197 » 10 lis 2017, 17:25

Ustalmy, że te środki nie są od naprawy a od czyszczenia i konserwacji. Jeśli bdziesz tego co jakiś czas używał to Twoje podzespoły będą miały dłuższe życie. Można to porównać do ceramizera, przez co silnik ma mniejsze opory, łatwiej mu pracować i dzięki temu dłużej wytrzyma. Ale nie jest to środek, który naprawia silnik i powoduje zmniejszenie pobierania oleju. Nie ma środków, które coś naprawiają, ale powodują, że dana część nie zepsuje się tak szybko. A zawsze lepiej zapobiegać niż leczyć. Więc spokojnie lej Pan ten środek. :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga