Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B3 1.8 DZ] Problem ze złożeniem elektrycznego otwierania sz

ODPOWIEDZ
kamilplk
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 3
Rejestracja: 20 lis 2017, 18:06
Lokalizacja: Rzeszów

[B3 1.8 DZ] Problem ze złożeniem elektrycznego otwierania sz

Post autor: kamilplk » 08 sty 2018, 00:55

Witam. Tak jak w temacie. Proszę o pomoc. Niedawno kupiłem swoje Audi B3 Coupe. Chciałem złożyć mechanizm otwierania szyb, lecz sam nie dam rady. Mianowicie poprzedni właściciel rozebrał całkiem ten mechanizm czyli szyba jest podparta na deseczkach a silnik i linki dostałem w wiadereczku. Jak bym sam to demontował to później wiedział bym jak to złożyć. Szukałem na internecie i forum, lecz żaden temat nie pomógł mi w rozwiązaniu problemu a jak już znalazłem jeden poradnik na forum jak rozebrać to okazało się że nie wczytują się żadne zdjęcia, a z samego opisu mało rozumiem. W drzwiach znajduje się jedynie szyba i szyna po której ona chodzi, w wiaderku mam stare i nowe linki, pancerzyki oraz silniczki. Jeśli był by ktoś w stanie wytłumaczyć mi jak to podpiąć, gdzie poprowadzić linki, jak nawinąć na silniczek, jak przypiąć do szyby i gdzie i jak umieścić pancerzyki to był bym bardzo wdzięczny. Fajnie by było jak by ktoś pokazał mi też jak to ma być zrobione na zdjęciach, lepiej bym zrozumiał w tedy niż tylko tekst. Proszę o pomoc :)

Obrazek



Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Lusterka, szyby, szyberdach.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga