Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4, ABK] Wymiana przewodu hamulcowego - pytanie

Elaskawski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 15
Rejestracja: 20 lis 2017, 13:14

Post autor: Elaskawski » 24 kwie 2018, 23:41

Jarewa pisze:Zawsze pedał będzie wchodził w podłogę, pisałem wyżej dlaczego. Wtedy wsiskasz dwa razy i odpowietrzasz aż do skutku czasami trwa to bardzo długo dlatego wymyślili wymianę ciśnieniową.
Nic sie nie pompuje, wciskam dwa razy (lub wiecej), trzymam pedal wcisniety, drugi odkreca odpowietrznik przy kole i nic nie zlatuje ani powietrze ani plyn ani pedal nie leci w dół. Wszystkie kola po 50 razy chyba i pedal nie twardnieje ani 1%. Czuje ze myślisz ze nie umiem tego zrobic, ale wiem jak sie odpowietrza.

[ Dodano: 2018-04-24, 23:41 ]
Elaskawski pisze:
Jarewa pisze:Zawsze pedał będzie wchodził w podłogę, pisałem wyżej dlaczego. Wtedy wsiskasz dwa razy i odpowietrzasz aż do skutku czasami trwa to bardzo długo dlatego wymyślili wymianę ciśnieniową.
Nic sie nie pompuje, wciskam dwa razy (lub wiecej), trzymam pedal wcisniety, drugi odkreca odpowietrznik przy kole i nic nie zlatuje ani powietrze ani plyn ani pedal nie leci w dół. Wszystkie kola po 50 razy chyba i pedal nie twardnieje ani 1%. Czuje ze myślisz ze nie umiem tego zrobic, ale wiem jak sie odpowietrza.
Dla tych którym może się przydać:
Pompa hamulcowa wymieniona i wszystko poszło tak jak powinno.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ

Wróć do „Hamulce tarczowe, bębnowe.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga