Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] Czy to sterownik??

ODPOWIEDZ
RobinM
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 15 sty 2018, 18:06
Lokalizacja: Mińsk Maz.

[B4 1.9 1Z] Czy to sterownik??

Post autor: RobinM » 04 lis 2018, 12:25

Witam.
Od jakiegoś czasu mam ze swoją 80-tką a mianowicie podczas jazdy lub bezpośrednio po uruchomieniu wchodzi chyba w tryb awaryjny tzn. miga kontrolka grzania świec, świeci kontrolka oleju, nie działa obrotomierz, występuje brak mocy i mocno dymi po uruchomieniu. Problem występuje nieregularnie i nie wiem od czego zależy. Ostatnio był około 2 miesięcy temu i trwał około 3 dni i wczoraj znowu się zaczęło bezradny_ . Vag pokazuje błąd 65535-internal control module memory error, którego nie można skasować. Mój sterownik to 028906021 AP i ma wgraną wieksza moc. Jeżeli ma ktoś do sprzedania dobry sterownik o tych numerach w rozsądnej cenie to chętnie odkupię lub może jest ktoś z okolic Mińska Mazowieckiego kto pomoże mi zdiagnozować usterkę.
Ostatnio zmieniony 01 sty 1970, 01:00 przez RobinM, łącznie zmieniany 1 raz.

MUNIOR
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6165
Rejestracja: 16 lip 2007, 23:38
Imię: Mariusz
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z
Lokalizacja: Lubelskie

Post autor: MUNIOR » 04 lis 2018, 13:39

To co opisujesz to nie koniecznie wina sterownika ,choć wszystko na to wskazuje i nie mozna też tego wykluczyć .Trzeba sprawdzić vagiem parametry ,a jeszcze szybciej sprawdzisz swój sterownik w innym aucie .Jak chcesz to podeslij mi ten sterownik ,sprawdzę a jak okaże się niesprawny to mam taki sterownik i ori i tuningowany .W razie czego pisz na PW
Forum A6Klub i Audi80 oraz Motostacja i Multifonika

ODPOWIEDZ

Wróć do „Silniki TDi”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga