Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.0 ABT] pomyliłem linki regulacji ogrzewania, nawiewów

ODPOWIEDZ
TomaszM

[B4 2.0 ABT] pomyliłem linki regulacji ogrzewania, nawiewów

Post autor: TomaszM » 15 gru 2018, 21:28

Panowie,

Poradźcie proszę. Jetem po wymianie nagrzewnicy i wszystko wskazuje na to, że źle do niej podpiąłem linki sterujące klapami/powietrzem.., efekt jest taki, że dziwnie to działa. Pokrętło od temperatury i kierunku nawiewu regulują obie rzeczy jednocześnie. Powiem szczerze, że nie wiem, które linki pomieszałem.

Pytanie czy da się je przepiąć prze regulatorze? Tak żeby nie trzeba było całej deski odkręcać...?
Robił ktoś z Was w ten sposób?

No i pytanie o podświetlenie regulatora i popielniczki. Po całej akcji nie mam podświetlenia tych elementów. Kostka wpięta prawidłowo bo dmuchawa działa. Pytanie czy możliwe żeby wszystkie żarówki poszły na raz?

Roman_S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1582
Rejestracja: 23 cze 2013, 15:47
Imię: Rafał

Post autor: Roman_S » 16 gru 2018, 13:35

Podświetlenie regulatora czego? Nawiewu? To się świeci po włączeniu świateł razem z popielniczką więc jak oba znikły to możliwe że gdzieś przerwałeś kabel.

TomaszM

Post autor: TomaszM » 16 gru 2018, 13:44

Chodzi mi o trzy pokrętła nawiewu, temperatury i dmuchawy.
Wszystkie inne "światełka" świecą. Tylko te i popielniczka padły. Muszę żarówki sprawdzić bo wyglądają na przepalone..., ale z drugiej strony wszytkie razem by wysiadły?

Roman_S
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1582
Rejestracja: 23 cze 2013, 15:47
Imię: Rafał

Post autor: Roman_S » 17 gru 2018, 17:10

Jak nie wrzucisz nowej żarówki to się nie dowiesz. Od razu wywal cały panel i zrób zdjęcie tych linek co niby pomyliłeś, jak wstawisz na forum to ktoś coś może podpowie :-)

TomaszM

Post autor: TomaszM » 18 gru 2018, 15:53

Zmieniłem żarówki i wszystko wróciło do normy. Przepaliły się 4 za jednym zamachem...


Wiesz..., linki źle zapiąłem na nagrzewnicy... Na panelu są fabrycznie podpięte. Teraz muszę poprobować je pozmieniać właśnie na panelu żeby wróciły właściwe funkcjonalności pokręteł...

Zrobiłem.
Niestety nie dało się się zamienić linek przy regulatorze. Czerwona jest za krótka żeby zamienić ją z białą czy czarną. Na szczęście udało się bez rozbierania deski od strony nagrzewnicy nad nadmuchami na nogi.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga