Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi 80 cabrio 2,6 ABC

Prezentacja w/w od 1980 do 1996 lub od 1991 do 2000.
karolF
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2017, 19:28
Lokalizacja: Puławy

Audi 80 cabrio 2,6 ABC

Post autor: karolF » 31 sty 2018, 17:48

Witam od niedawna stałem sie posiadaczem audi (pierwszego) zawsze było coś innego:P Auto przywlokłem z Dani , rok prod. 94 , końcówka Z wyposażenia - automat,klima elektryczne fotele z grzaniem szyby lusterka prąd dach hydrauliczny 2x jaśki,
Auto narazie stoi i czeka na swoją kolej do wiosny trzeba ogarnąc jakieś normalne koło 18 ala bbs ogarnąć tylne nadkola bo ruda sie wkrada i co najważniejsze uruchomić auto hmmm co sie stało niewiem :p auto u Duna paliło jezdziło po zakupie stało na placu przez około 4 tygodnie bez bateri, i jak przywiozłem to są objawy takie kręci nie pali, paliwo dochodzi , brak iskry odpinałem moduł zapłonu do modułu nie dochodzi prąd wiec cewki palca kabli nie ruszam, kolega przyjechał podpioł laptopa stwierdził niby żę mu pokazało czujnik poł. wału i wałka rozrzadu oba wymienione , dalej to samo kreci i nic tylko jeszcze mnie martwi to że podczas krecenia wskazówka od obrotomierza nawet nie drgnie :(, tak myśle ale też trochę wątpie że to immo, ale nie wiem.... elektryk po 10 ma wziąść auto bedzie szukał , jeśli uda mu sie odpalić bedzię auto przygotowywane do sezonu a po sezonie zobaczymy czy zostanie czy na sell, takie plany na 2018 :p , jeśli ktoś ma coś konkretnego do podpowiedzenia co tam sie staneło to czekam na trafne podpowiedzi pozdrawiam :)

[ Dodano: 2018-01-31, 17:47 ]
...

[ Dodano: 2018-01-31, 17:48 ]
...

hudykar
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 31 sty 2015, 15:11
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hudykar » 28 gru 2018, 22:16

Cześć!
Udało się ogarnąć przyczynę? U mnie dokładnie to samo się stało. Czujniki nowe, błędy wywala, iskry brak, paliwo jest.
Audi 90 Type 85/5 Quattro

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi Coupe / Cabrio.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga