Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 2.6 ABC] Bałagan w wiązce pod kierownicą

ODPOWIEDZ
askominio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:07

[B4 2.6 ABC] Bałagan w wiązce pod kierownicą

Post autor: askominio » 10 cze 2019, 18:03

Witam. Mam problem z kablami i ogólnie cała elektryką w/w Audi....

Po odkręceniu pólki nad nogami kierowcy , zobaczyłem taki o to kabel , ucięty zaizolowany

Obrazek

Po nitce do kłebka , a więc znalazłem tez kostkę która pasuje do tego kabla chyba tylko kolorem ..

O to ta kostka.
Obrazek

Obrazek

Po zetknięciu tej kostki , wraz z kablem silnik zaczyna kręcic? O dziwo mam problem z odpaleniem mojego auta. Ale lepiej łapie z tego kabla niż ze stacyjki zly_ . Ma ktos może pomysł bądź posiada ktos schemat od czego to może być? Nie ma nic więcej , znalazłem tylko to ..
Ostatnio zmieniony 10 cze 2019, 19:44 przez askominio, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Jarewa
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 8387
Rejestracja: 01 kwie 2010, 21:24
Imię: Jarek
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT
Lokalizacja: Głogów

Post autor: Jarewa » 10 cze 2019, 20:52

Naliczyłem sporo nie oryginalnych kabli pewnie było odcięcie zapłonu i odpalania. Potrzebujesz raczej magika na miejscu na forum tego nie załatwisz.....

Wtykanie tak kabli moze skutkować dużym problemem.... Tak sie nie robi jak się nie wie do czego służy.

askominio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:07

Post autor: askominio » 11 cze 2019, 09:51

Jarewa pisze:Naliczyłem sporo nie oryginalnych kabli pewnie było odcięcie zapłonu i odpalania. Potrzebujesz raczej magika na miejscu na forum tego nie załatwisz.....

Wtykanie tak kabli moze skutkować dużym problemem.... Tak sie nie robi jak się nie wie do czego służy.
Wiem że tak się nie robi. To głupota itd ale nie wiedząc do czego to i chcąc sprawdzić niestety zetknąłem.

Rozmawiałem z Delik którego serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc, i doszliśmy do wniosku że to kabel od jakiego wyposażenia którego tam nie ma ☺️

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga