Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Audi 80 2.6 V6 -ABC

Prezentacja w/w od 1991 do 1996.
przemo7550
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 6
Rejestracja: 15 maja 2019, 09:10
Lokalizacja: Pieniężno

Post autor: przemo7550 » 13 cze 2019, 00:58

Co do lewuchy możesz sprawdzić takie plastikowe węże lecące od pokrywy zaworów do dolotu tuż przy przepustnicy. W mojej pod wpływem czasu zrobiły sie twarde i zaczeły pękać :/ przez co łapał lewuche <niedowiarek>
Lewy pas nie ma nas

askominio
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 11
Rejestracja: 28 sty 2018, 17:07

Post autor: askominio » 02 sie 2019, 22:56

przemo7550 pisze:Co do lewuchy możesz sprawdzić takie plastikowe węże lecące od pokrywy zaworów do dolotu tuż przy przepustnicy. W mojej pod wpływem czasu zrobiły sie twarde i zaczeły pękać :/ przez co łapał lewuche <niedowiarek>

A widzisz nie przyszło mi do głowy :) Kabel ma byc nie długo , podepnę się , jesli mi nie wykaże żadnych błędów będę grzebać dalej :)

[ Dodano: 2019-08-02, 22:56 ]
Mała aktualizacja &#128516; audi ma się dobrze! Dziś odebrana od lekarza, u którego stała dobre 2, 5 tyg! We dwóch próbowaliśmy dojść o co chodzi. Nie odpalala, jak złapała to zaraz gasla, strzelał z wydechu na niskich obrotach itd.

A więc od czego zacząłem!
:kable zapłonowe!
:świece NKG
:filtr paliwa
:wtryski (sprawdzone, są ok.)
:ciśnienie paliwa...

Co zrobił mechanik?
:ustawił prawidłowo rozrząd, oczywiście na blokadach
:ogarnął elektryke
I co najważniejsze, zajrzał do układu zapłonowego i paliwowego... Poprzedni właściciele bądź jacys "janusze" ( przepraszam za zbieżność imion) pchali łapki gdzie popadnie... Do roboty było wszystko w/w układach.
Do 100% sprawności zostało uszczelnic dolot powietrza, złożyć zderzak, lampy itd itp. Dziś już troszkę późno więc zdjęć nie zrobię, ale jak tylko będę miał chwilkę to coś wrzucę!

Ogarnę mechanikę i czas brać się za wizualke! Pozdrawiam i przepraszam, że po tak długim czasie &#128516;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Audi 80/90 - B4.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga