Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

REGULAMIN NAZYWANIA TEMATÓW I UMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ

Wymagany 1 post.
Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Posty: 4629
Rejestracja: 17 lis 2006, 22:35
Imię: Andrzej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Kontakt:

REGULAMIN NAZYWANIA TEMATÓW I UMIESZCZANIA OGŁOSZEŃ

Post autor: Doc » 09 lis 2019, 22:58

Regulamin uzupełniający dla wszystkich umieszczających ogłoszenia!
1. Ogłoszenia sprzedaży/zamiany części/usług są możliwe tylko w tym dziale i tylko dla użytkowników forum, których liczba postów technicznych jest równa lub większa niż 1. Wyjątek stanowią oferty kupna, dla których limit postów nie jest wymagany.
Każde ogłoszenie musi spełniać określone poniżej wymagania.

2. Klubowicze odpowiadają osobiście za treść i obsługę ogłoszeń. Zabronione jest wystawianie ogłoszeń 'za kogoś' - wyjątek stanowią oferty kupna.

3. Kategorycznie zabrania się umieszczania w podpisie reklam, ogłoszeń (w tym również linków do ogłoszeń umieszczonych na stronie klubu Audi80.pl), linków do innych stron internetowych nie związanych z klubem Audi80.pl.
Zabrania się ponadto umieszczania w profilu banerów i avatarów o treści informującej o prowadzonej działalności lub znaków firmowych. Dotyczy to również umieszczania inicjałów, skrótów nazw itp.

4. Dział "Ogłoszenia" jest podzielony na pięć poddziałów przeznaczonych do umieszczania odpowiedniego typu ogłoszenia.
W celu ułatwienia zdefiniowania danej części czy usługi, należy umieszczać informacje, dla jakiego modelu przeznaczona jest dana część. Są ku temu przygotowane specjalne tagi. Ułatwi to w znaczący sposób odnalezienie ogłoszenia przez potencjalnego zainteresowanego. Wyjątkiem od tej zasady jest dział 'Usługi'. Tam nie używamy tagów.

5. Ogłoszenie zawierające ofertę sprzedaży musi zawierać:
- jedynie link do ogłoszenia na portalu aukcyjnym.
- ogłoszenie typu oddam za free są zwolnione z linków a jedynie opis, zdjęcie, sposób kontaktu itp.

6. Oferty usług muszą zawierać:
- informacje dotyczące zakresu usług(i) wraz z formą jej realizacji;
- cenę;
- kontakt z ogłoszeniodawcą (numer telefonu bądź inną formę kontaktu);
- inne informacje.

7. Ogłoszenia niekompletne, nie spełniające wymagań określonych w punkcie 5 i 6 oraz niezgodne z Regulaminem, zostaną w trybie natychmiastowym usunięte do śmietnika, a jego autor otrzyma bana na pisanie na forum przez 7 dni od dnia usunięcia tematu.
Ponowne umieszczenie ogłoszenia niezgodnego z Regulaminem zaowocuje ponadto ukaraniem autora ostrzeżeniem za łamanie postanowień niniejszego Regulaminu.

8. Oferty kupna powinny w miarę dokładnie opisywać przedmiot, który ogłoszeniodawca chciałby zakupić wraz z orientacyjną ceną.

9. W celu utrzymania należytego porządku i aktualności tematu, ogłoszenia starsze niż jeden miesiąc - 31 dni będą usuwane (wyjątek dział Sprzedam części - 45 dni). Jeżeli klubowicz w dalszym ciągu pragnie coś ogłosić, powinien ponownie umieścić swój temat w odpowiednim dziale!
Zabrania się umieszczania ofert tego samego przedmiotu częściej niż raz w miesiącu, a ponadto zabrania się umieszczania przez jednego klubowicza ogłoszeń częściej niż raz w tygodniu (karencja 7 dni)!
Wyraźne łamanie postanowień tego punktu może skutkować otrzymaniem ostrzeżenia!

10. Temat z ogłoszeniami (dotyczy całego Działu Ogłoszeń) po jego wystawieniu będzie automatycznie zamykany przez osoby odpowiedzialne za forum a kontakt z ogłoszeniodawca będzie możliwy poprzez dane zawarte w samym ogłoszeniu ( @ , nr. telefonu ) lub poprzez Prywatne Wiadomości tzw PW.
W przypadku jakichkolwiek zmian w samych ogłoszeniu, autor zwraca się do Administracji Forum w celu dokonania korekty jego treści ( np. w przypadku sprzedanej jednej z kilku części ).

11. Zakaz sprzedaży hurtowej!!! Wymagane indywidualne zezwolenie administracji.

12. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości w sprzedaży. Nie jest także stroną w sporach. Wszelkich praw należy dochodzić za pomocą odpowiednich mechanizmów na portalach aukcyjnych.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zamienię”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga