Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 1.9 1Z] Przegub wewnętrzny

Wszystko co związane z w/w kategorią.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
fumski
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 57
Rejestracja: 29 gru 2015, 00:44
Lokalizacja: Gdańsk

[B4 1.9 1Z] Przegub wewnętrzny

Post autor: fumski » 08 sie 2016, 13:55

Witam, mam skrzynie BAA i mam do was pytanie. Pojechałem do zaprzyjaźnionego mechanika aby wymienić trochę gum w zawieszeniu i wymienić przeguby wewnętrzne. Kolega po podniesieniu samochodu powiedział mi że kupiłem złe przeguby. Pojechałem wymienić okazało się że według vin wszystko się zgadza. Wróciłem i mechanik powiedział mi że mam ponoć inne pół osie. Czy do skrzyni BAA pasują inne przeguby bo już nie rozumiem? Według mechanika w ofercie dostępne są tylko przeguby wraz z pół osią ale to koszt dosyć spory. Wyjeżdżam za granicę za tydzień w środę, wczoraj miałem nie miłą przygodę, od wibracji wykręciły mi się śruby do połowy a jedna całkowicie, wyleciała w czasie drogi, co spowodowało że musiałem się zatrzymać i dokręcić koło.

Wymiana przegubów jest wskazana ponieważ jeszcze kilka dni temu auto na prostej strasznie pukało, wczoraj dopiero przestało. Co mam zrobić z tym faktem? Szukać używanych pół osi? Może chaotycznie to opisałem ale jestem w lekkim stresie ponieważ wyjeżdżam jutro służbowym 120km za gdańsk i wracam w piątek i nie wiele zdziałam w weekend oraz pn-śr (napięte terminy w warsztacie) a 17/08 wyjazd własnie swoim prywatnym na wakacje do czech :/

Auto to 1Z 90km 1992 rok.

Awatar użytkownika
Dawid1995
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 320
Rejestracja: 13 wrz 2016, 13:05
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: Dawid1995 » 24 gru 2016, 08:51

Witam. Przeguby do 1.9TDI są niedostępne z prostej przyczyny- nie ma się co tam popsuć rotfl
Ale jakby coś to nie kupisz nowych:/ przerabiałem temat. Wymieniałem, kombinowałem kupując ze szrotu, auto dalej szarpało... Wkońcu wpadłem na pomysł żeby poczytać to mądre forum i wyczytałem że winowajcą jest nastawnik pompy... Wyczyściłem i od razu inne auto rotfl
przegub tylko z półosią, ale to już nie będzie to samo co ori :-D . Jedynie szroty

sebastian1113
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 22 maja 2013, 07:29
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: sebastian1113 » 31 gru 2019, 21:12

Witam.
Audi 80 B4 1.9 TDI 1Z AUTOMAT okok
Przegub wewnętrzny 88 mm średnicy rozstaw śrub 52mm 6 srób M10 się rozleciał zamiennik wytrzymał rok .
Ktoś wie z jakiego innego modelu auta pasuje. :-)

tadeuszm
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 57
Rejestracja: 01 maja 2011, 23:08

Przegub wewnętrzny B4 1,9 tdi ze skrzynią BAA

Post autor: tadeuszm » 02 sty 2020, 19:48

Witam , przegub wewnętrzny krzyżakowy pasuje od audi 80 z silnikiem 2,6, 2,8 , audi A4 B5 1,9 tdi , 2,5 tdi , pozdrawiam Tadeusz.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Półosie i przeguby”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga