Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

żółte Audi Coupe 1995 - ODRADZAM !

Znalazłem ciekawą ofertę! Miejsce pytań, próśb o porady przed zakupem Audi 80/90/Coupe/Cabrio.
ODPOWIEDZ
qruku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:37

żółte Audi Coupe 1995 - ODRADZAM !

Post autor: qruku » 22 sty 2020, 10:02

Witajcie,
ja niestety dałem się naciąć i zrobiłem sobie wycieczkę 900 km :(
Mankamenty jakie poznałem od właściciela to że po tygodniu stania może się rozładować aku, jest nie ori przedni zderzak i maska to poprawy (schodzi klar). Zapewniał że reszta rzeczy nie powinna budzić większych zastrzeżeń.

Na miejscu niestety dramatico ... tak usyfionego i zagnojonego samochodu jeszcze nigdy w życiu nie widziałem. Po otwarciu drzwi odrzut, zapach grzyba pomieszanego z wilgocią i starą piwnicą.
Mega uj***ne wnętrze, tona piachu, brudu i kurzu. Po otwarciu drzwi zaparował od środka licznik i obrotomierz :) Mokry dywan kierowcy, tylna kanapa luzem pod nią jakieś śmieci i znalazłem stary ręcznik. Pas kierowcy się nie wciąga, "nagle" przestały działać przednie halogeny i spryskiwacze szyby.

Po otwarciu bagażnika kolejny cios ... w prawej przegrodzie około 1 cm wody, podnośnik klucze zardzewiałe, w bagażniku leżały sobie jeszcze stare zgnite kasztany z kożuchem grzyba. Smród. Tylnia szyba co nie dziwne cała zaparowana. W tylnej blendzie stoi sobie parę centymetrów wody, rybek tylko tam brakowało. Glony i błoto w uszczelkach.

Karoseria: jedyny ori lakier znalazłem na dachu, reszta albo szpachel albo któraś warstwa lakieru. Miejscami rdza. Odstające listwy, uszczelki i elementy gumowe wypaciane zółtą farbą. Rdza od spodu, krzywo zawieszony tłumik.

Wszystkie zaciski hamulcowe jedna rdza. Silnik po odpaleniu pracował w miarę równo ale po paru minutach na wolnych obrotach złapał ponad 100C i włączył się wiatrak. Opony letnie z 2005! roku w mega słabym stanie.

Jazda próbna już tylko ze zwykłej ciekawości. Nagle się zepsuł chyba ABS bo przy lekkich dochamowaniach pulsował pedał hamulca. Coś puka w zawieszeniu. Żeby jechać na wprost trzeba kierownicę trzymać krzywo (przez tel. zapewniał że zbieżność ok) - pytam ocb, to dalej szedł w zaparte że zbieżność jest ok a że kierownica krzywo to już nie jego wina .. żal.

Ogólnie ręce mi opadły. Właściciel na koniec dodał "normalnie ma takiego pecha jak przyjedzie kupiec to nagle coś się psuje - "akurat" przy mnie się zepsuły spryski, Abs, zgubił zbieżność, zaczął się przegrzewać, padły halogeny i zaparowały liczniki. Na koniec żona po tej paru minutowej przejażdzce wyszła ze środka z pobrudzoną kurtką :-?

Ja jak sprzedawałem samochód to klient się bał wejść do środka żeby czegoś nie pobrudzić, a tu koleś który wiedział że mam prawie 500 km nie pofatygował się nawet żeby trochę odkurzyć .. a nie przepraszam, opłukał go z zewnątrz bo powiedział że był cały obsrany przez ptaki.



https://www.otomoto.pl/oferta/audi-80-c ... CC7Kz.html?
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2020, 13:54 przez qruku, łącznie zmieniany 1 raz.

krótki
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 289
Rejestracja: 08 sie 2013, 18:08

Post autor: krótki » 23 sty 2020, 17:43

Szkoda, bo by mi pasował do kompletu pod kolor.
Obrazek

qruku
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 7
Rejestracja: 27 wrz 2019, 13:37

Post autor: qruku » 24 sty 2020, 09:23

No niestety ..
ładne C4 okok

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kupujemy Audi 80/90, Coupe, Cabrio”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga