Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Alarm , cenyralny zamek i sygnał w bagażniku

ODPOWIEDZ
Nynek1213
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 26 sie 2020, 22:52
Imię: Henryk
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT+lpg

Alarm , cenyralny zamek i sygnał w bagażniku

Post autor: Nynek1213 » 26 sie 2020, 23:21

Witam . Mam problem z moją 80-tką B4 94 r .
26 sierpnia ( dziś ) o godzinie 22:30 usłyszałe.m syggnał dźwiękowy który hałasował ciągłym tonem bez przerwy i świeciły się światła od kierunków
( nie mrugały ) , z tego co kiedyś zauważyłem ten sygnał który zaczął hałasować jest zamontowany w bagażniku
Po lewej stronie , próbowałem otworzyć samochód na pilot nawet nie zareagował . Chciałem otworzyć drzwi kluczykiem to zaczął mi wyć alarm , probowałem go wyłączyć pilotem na który dalej nie reagował ... zostało mi tylko odłączyć akumulator , próbowałem się również dostać do tego sygnału w bagażniku ale nie mogę otworzyć bagażnika kluczem a pilot dalej nie chciał ani otwierać ani zamykać zamka centralnego
Również nie mogłem obalić tylnej kanapy aby się dostać do bagola . Zwracam się o pomoc ponieważ nie mam zielonego pojęcia co się dzieję , czy doradzi ktoś coś ?

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4653
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Re: Alarm , cenyralny zamek i sygnał w bagażniku

Post autor: maciek889 » 26 sie 2020, 23:45

Pewnie masz blokowane oparcia tylnej kanapy razem z centralnym zamkiem. Chyba połączenia podciśnieniowe blokady składania oparć są pod siedziskiem kanapy więc można próbować je rozłączyć i dmuchnąć albo zassać powietrze aby je odblokować.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Centralny zamek, alarm, immobilajzer.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga