Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[B4 ALL] Klimatyzacja Diavia, dmuchawa nie działa

ODPOWIEDZ
p.sz
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 5
Rejestracja: 05 lip 2020, 09:34
Imię: Piotr
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Coupe
Silnik: 2.0 ABK+lpg
Lokalizacja: Kraków

[B4 ALL] Klimatyzacja Diavia, dmuchawa nie działa

Post autor: p.sz » 24 lis 2020, 16:35

Witam,

Temat zapewne wielokrotnie wałkowany ale niestety nie znalazłem rozwiązania mojego problemu, mianowicie na początku potrzebowałbym schemat instalacji klimatyzacji automatycznej diavia montowanej do audi 80. Na necie znalazłem z passata ale niestety przewody troszkę inaczej rozmieszone. Na szczęście panel obsługi nie zgłasza żadnych błędów. Problem polega na tym, że dmuchawa działa tylko na najwyższym biegu. Rezystor z kompletu diavia podpięty aby błędów nie było, natomiast dwa grube przewody od niego odcięte. Wentylator zasilony stały plusem oraz masą, która idzie po przekaźniku, który załącza różowy przewód ze sterownika klimy. Słychać załączenie po włączeniu maksymalnych obrotów. Czy można sprawdzić jakoś czy ten rezystor jest sprawny ? Jak muszą być podłączone dwa grube przewody wychodzące od niego ? Dodam, że na niebieskim nie pojawia się napięcie w momencie gdy drugi przewód podłączymy do masy. Widziałem w którymś z postów info, że użytkownik #Jarewa wrzucał schemat ale było to dawno temu...
image0 (3).jpeg
image1 (1).jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawiew, klimatyzacja, ogrzewanie.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga