Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Wzmacniacz antenowy

ODPOWIEDZ
AB4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 389
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:03
Lokalizacja: Tychy

Wzmacniacz antenowy

Post autor: AB4 » 26 sie 2021, 14:27

Wtam.

Nie wiem gdzie szukać problemu,mianowicie słabo zbiera mi radio,nawet najsliniejsze stacje "szuszczą" .

Na oryginalnym radiu,VAG nie pokazuje błędów ,ale nie ma 12V we wtyku antenowym ,to by wiele tłumaczyło ,ale założyłem seperator ,na wtyku do samej anteny napięcie jest ,kiedy odłączam zailanie seperatora ,to już całkiem jest kaplica z odbiorem,,testowane na sztukach radia ,dwa ori ,dwa nie ,anten 3 sztuki oczywiście aktywnych z VW ,teraz założona jest z golfa 5 .
Napięcie na wtyku sugeruje mi o ciągłości żyły gorącej,seperator wpięty z oryginalnym radiem coś tam poprawia odbiór,ale fala tak się gubi,szczególnie przy lokalnych stacjach.
HELP :)
Diagnostyka VAG

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4630
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Re: Wzmacniacz antenowy

Post autor: maciek889 » 26 sie 2021, 21:02

Masz podłączony kabel automatycznej anteny do radia? Bo nim idzie zasilanie do wzmacniacza przy tylnej szybie (jeśli nie masz anteny w postaci "patyka").
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

AB4
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 389
Rejestracja: 16 kwie 2010, 20:03
Lokalizacja: Tychy

Re: Wzmacniacz antenowy

Post autor: AB4 » 27 sie 2021, 12:29

Akurat pacjentem jest wersja z patykiem ,jedyne co mi przychodzi na myśl,to uszkodzony kabel ,ale i zasilanie i masa na nim jest ,druga opcja to duże tłumienie seperatora ...,ale tego nie mam jak sprawdzić.
Diagnostyka VAG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga