Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[Audi 80 B4] Podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej tylko na włączonych przeciwmgielnych

ODPOWIEDZ
Maciek1992
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 13:34
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 1.9 1Z

[Audi 80 B4] Podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej tylko na włączonych przeciwmgielnych

Post autor: Maciek1992 » 13 sty 2022, 13:45

Witam!
Mój problem zaczął się od ciągle włączonego przeciwmgielnego (nie można było go wyłączyć).
Odłączyłem więc bezpośrednie zasilanie żarówki.
Poprawiłem styki włącznika świateł lutownicą. Brak podświetlenia zauważyłem nocą już po mojej ingerencji. Wymieniłem więc włącznik na używany. Problem niestety nieustąpił. Przeciwmgielne działają bez zarzutu. Natomiast podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej działa tylko w momencie włączonego przycisku od świateł przeciwmgielnych. Dodam, że wcześniej na stale święcącym przeciwmgielnym wszystko działało normalnie. Gdzie leży problem?
Z góry dziękuję za pomoc!

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4657
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Re: [Audi 80 B4] Podświetlenie licznika i tablicy rejestracyjnej tylko na włączonych przeciwmgielnych

Post autor: maciek889 » 13 sty 2022, 19:04

Wiązka klapy bagażnika.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga