Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

[80 B4] Otwarty bagaznik a przycisk świateł przeciwmgielnych

ODPOWIEDZ
Pan Misza
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 44
Rejestracja: 07 wrz 2021, 11:09
Imię: Michal
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.0 ABT+lpg
Lokalizacja: Małopolska

[80 B4] Otwarty bagaznik a przycisk świateł przeciwmgielnych

Post autor: Pan Misza » 15 mar 2023, 16:14

Pytanie jak w temacie, czy między otwartym bagażnikiem a przyciskiem tylnych świateł przeciwmgielnych na konsoli jest jakaś zależność, czy mam jakieś zwarcie? Po otwarciu bagażnika na postoju zapala się ta żaróweczka ze strzałką, która normalnie powinna świecić po wciśnięciu przycisku. Jak zamknę bagażnik, to normalnie gaśnie.

Wcześniej na to nie zwróciłem uwagi nigdy i tak się zastanawiam, czy to funkcja, czy coś jest spierdzielone. Dodam, że ten kabel w bagażniku to już jest zdecydowanie do roboty przez fachowca od zera przy najbliższej okazji. Wszystko działa, ale no już był sztukowany przez ojca.

maciek889
Forum Audi 80
Forum Audi 80
Posty: 4643
Rejestracja: 30 wrz 2009, 19:10
Imię: Maciej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Sedan
Silnik: 2.3 NG
Lokalizacja: Wchsut.

Re: [80 B4] Otwarty bagaznik a przycisk świateł przeciwmgielnych

Post autor: maciek889 » 16 mar 2023, 00:01

To zdecydowanie wina kabla klapy bagażnika. Dla testu możesz rozłączyć wtyczkę za tylną lampą idącą do klapy. I też staraj się nie zostawiać kluczyków w środku bo przy uszkodzonej wiązce klapy czasami samochód lubi sam się zamknąć. Od centralnego jest osobna 3 pinowa kostka za lampą - możesz ją dla bezpieczeństwa rozłączyć.
Gdybym miał więcej pieniędzy to nie jeździłbym bym Audi 80... Wtedy byłoby mnie stać na zakup jeszcze starszego auta.

Kiedy gaz zniszczy mój silnik bo zeswapował bym coś. 250 tys. km na gazie nie robi na nim wrażenia.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Oświetlenie wewnętrzne i zewnętrzne”


opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl
Prilo.com - Transport międzynarodowy samochodów
Tooles.pl - Sklep z elektronarzędziami
Pilarki akumulatorowe Stiga