Sklep Ipart
części samochodowe
Tarcze, hamulce
Sklep Bestdrive
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl


felgi - sklep internetowy ucando.pl

Historia - Podsufitka naprawa.

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Doc
Administrator
Administrator
Posty: 4631
Rejestracja: 17 lis 2006, 22:35
Imię: Andrzej
Model: Audi 80 B4
Nadwozie: Avant
Silnik: 2.0 ABK
Kontakt:

Historia - Podsufitka naprawa.

Post autor: Doc » 19 lip 2024, 23:58

Cześć Kyo.
Przeczytałem w shoutbox'sie odnośnie regeneracji podsufitki więc wkleję Ci z moim starym problemem w A6 C5. Podobnie zrobisz z A80, może Ci się przyda.

Post 18 maja 2019r.

"Miałem problem z barterem, reklamą, umową w naszym forum dla firmy 'Mazda Warszawa'. Z tą umową miałem "(...) 3) Kompleksowe umycie auta wewnątrz włącznie z praniem tapicerki i pielęgnacji". Zostawiłem auto i czekałem 3 dni. Z myciem całym w kabinie, czyszczeniem m.in. podsufitka, tkanina, gąbka odkleiła się. Nie tylko to, ale to już inna "beczka".

Po przyjechaniu natychmiast zobaczyłem wklejoną brzydko, nierówno z klejem (przód) podsufitkę. Nie wiem po co! Wszystko było dobrze. Po 2, 3 dniach podsufitka szybko puściła jak wór. Nie miałem siły i nerwów. Rozmowy, maile i zero przepraszania, naprawiania. Umowa, barter został wycofany.

Musiałem i kupiłem tkaninę 29,99 zł z kolorem podobnym, oraz klej 26,50 zł i sam zrobiłem własną renowację podsufitki. "Wywaliłem" osłony, słupki i własny cały demontaż. :(


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ps:
Kiepska pogoda, deszcz itd ale dzisiaj dało radę. Uff.... zrobiłem...aż zakwasy.

Obrazek

"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Inne.”


opony samochodowe opony samochodowe hamulce
felgi - sklep internetowy sportwheels.pl części samochodowe ucando.pl
części samochodowe iparts.pl