Montaż / swap Climatronica do Audi 80 B4 ABK
-
Mroczny1221
- Forum Audi 80

- Posty: 1
- Rejestracja: 12 maja 2021, 19:01
- Imię: Dawid
- Model: Audi 80 B4
- Nadwozie: Sedan
- Silnik: 2.0 ABK+lpg
- Lokalizacja: Zamość
Montaż / swap Climatronica do Audi 80 B4 ABK
Cześć! Poszukuję osoby z okolic Rzeszowa, Zamościa (lub ogólnie z Podkarpacia / Lubelszczyzny), który podjąłby się kompleksowego montażu Climatronica (Lub pomógłby zamontować) do mojego Audi 80 B4 ABK. Auto fabrycznie wyjechało bez klimatyzacji (zwykły nawiew na pokrętła). Mam kompletny, sprawny i zdemontowany układ Climatronic z innego ABK. Jestem też ciekwawy ile taka usługa mogłaby kosztować.
- Doc
- Administrator

- Posty: 4738
- Rejestracja: 17 lis 2006, 22:35
- Imię: Andrzej
- Model: Audi 80 B4
- Nadwozie: Avant
- Silnik: 2.0 ABK
- Kontakt:
Re: Montaż / swap Climatronica do Audi 80 B4 ABK
Dawidzie... wyślij prywatną wiadomość do Piorka --> pieterb-u10829/ <-- . Piotrek jest w Zamościu, może znajdzie kogoś.






